2726

عزیزم یک چیز بگم ناراحت نمیشی ، یکم حرفات ضد و نقیضه اون میگه تو هی گفتی بیا از اتاق بیرون تو تو تاپیک قبلت گفتی اون هی میومده تو اتاق نمیدونم شاید هم من بد متوجه شدم اما فکر میکنم تو هم مقصری ، یکم رفتار خودت و شوهرت ببین شاید متوجه شی جفتتون مقصرین و انوقت بخوای خودت و اونو درست کنی و طلاق نگیری 

طلاق بگیر راحت شو این آدم روانیه دست خودش نیست

♪شاید تلنــــگری برای تو : در عمقِ چهار دیواریه‍ دنیا ، گر فقیر هستی عیب نداره...گر پیر هستی مهم‌نیستـ ...مهمـ نیستـ چندسالته‍ و چقد میفهمی...مهم نیست مدرکـ تحصیلیت چیه‍ و‌کجای کاری...ثروتمندی یاهرچه‍ که‍ هستی ...خلاصه هرچه‍ هستی «انسان واقــعی» باش ، زیرا اگه این چنین بودی به خودتـ افتخار کن ...~ به‍ راستی شنیده ای *باخدا باش و پادشاهی کن*؟ آره درست شنیدی ...این دنیایی که خالقمون خداس و بنده ی خداییم توقع ز هر دستی مکن و بر وفق افکار جامعه‍ ی درنده مباش جز به رضایت الله ، که‍ اگه‍ اینگونه‍ بودی ،بدان حقیر ترین فرد کره ی خاکی هستی ...√                  •••چند خطی دلنوشته‍                                                                            •••• برخلافـ رویا بافی های کودکانه‍ ام ، دنیا آنچنان زیبا بنظر نمیرسد***                 در تکاپوی عالمیان دوییدم تا سرنخِ رویای طفولیت را جویاشومـ اما...!                          •••با سیلیِ سنگین روزگار مواجه‍ شدمـ....! آری دنیا دگر جای خویش نیستـ...دنیا آن رویاهای رنگارنگ خردسالیم نبود...•••••••••زین پس قشنگـ ترین و شیرین ترینـ رویایمـ جز در سه‍ حروفـ خلاصه‍ میشود:                                                                         ♪مــــرگ•••❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونی کاش وقتی ک همسرت گفت بریم خونه مادرم میگفتی من توانایی جسمی ندارم و حالم اصلا خوب نیست لطفا د ...

عزیزم انقدر شلوغ میکنه که نمیشه همه مساعلو اینطوری میخواد حل کنه اینو پرش کرده بودن خیلی تابلو بود.

2728
مشکلاتتون اصلا بحرانی نیست  مشکل بحرانی ندیدی ک ب این میگی بحرانی! مردها چون تاحالا درد قاعدگ ...

عزیزم من تا حالا هزار بار براش توضح دادم تو قاعدگی باهام بحث نکن یکم درکم کن حال منو میدونست که بعد دوماه پریود شدم مسکن خورده بودم بی حوصله بودم.

عزیزم یک چیز بگم ناراحت نمیشی ، یکم حرفات ضد و نقیضه اون میگه تو هی گفتی بیا از اتاق بیرون تو تو تاپ ...

حرفام ضد و نقیض نیست اون همیشه همه کاراشو میکنه بعد میگه نکردم اون اول هی میومد تو اتاق و سر به سرم میذاشت بعد که اون حرکت زشت رو کرده بود رفتم تو اون اتاق حسابشو برسم هی میگفتم این چه کاری بود کردی که گفتی من و خانوادم اونجاتیم خجالت نمیکشی اما میدید من از رفتارش عصبیم معذرت خواهی نمی‌کرد بازم یه چیزی میگفت رو مخم بره