2737
2734
عنوان

هربار این مشکلو باهمسرم دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1636 بازدید | 121 پست
😊 دوست داشتم روانشناسی بخونم من خودم کلی مشکلاتو پشت سر گذاشتم و انقدرا آدم همه چیز دانی نیستم و ...

واقعا ممنونم

خیلی کمکم کردی

خدا خیرت بده

ایشالا ک خوشبخت و شاد باشی همیشه

درخواست دوستی میدم هروقت کم اوردم دوباره مزاحمت شم با حرفات ارومم کنی

راستی من شیوا هستم

سی سالمه دقیقا دقیقا دقیقا حس سرخوردگی دارم و اینکه خودمو گم کردم وقتی برای خودم ندارم  خیل ...

نه والا عمران خوندم 😂😂نگران نباش

همه چی درست میشه

برو پیش روانپزشک

بگو میخوای در وهله ی اول خودت و بعد زندگی مشترکتو نجات بدی

کمکت میکنه

روانپزشک حتما نه روانشناس

پیدا کردن روانشناسه واقعا با سواد کار راحتی نیست

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا ممنونم خیلی کمکم کردی خدا خیرت بده ایشالا ک خوشبخت و شاد باشی همیشه درخواست دوستی میدم هرو ...

مرسی از دعاهات

حس خوبی بهم داد

باشه جانم حتما

مواظب خودت باش

منم بارانم

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 
2731
مرسی از دعاهات حس خوبی بهم داد باشه جانم حتما مواظب خودت باش منم بارانم

قربونت

دعا کمترین کاریه ک ازدستم برمیاد برات

ک به جای سرزنش اومدی راهنمایی کردی

ببخشید خیلی مزاحمت شدم

شبت خوش😘😘😘

قربونت دعا کمترین کاریه ک ازدستم برمیاد برات ک به جای سرزنش اومدی راهنمایی کردی ببخشید خیلی مزاحم ...

اینم تنها کاری بود که از دست من برمیومد 🙂

شب بخیر عزیزم

شمام متولد 68 هستی؟

نه راستش

۶۸ تاریخ تولد شوهرمه 😅😅خودم ۷۲ام

2738
ماشالا عاقلتر از سنت میزنی به حرفات میاد بالای 30 باشی😄😄😘😘

لطف داری

البته نمیدونم این خوبه یا بد ☺

پیر شدم رفت 👵👵

حالا که این سوال مطرح شده اینجا منم میخوام سوالمو بپرسم، من یک ماهه با همسرم رابطه ندارم یه دعوای خیلی بدی کردیم که باعث شد خیلی از هم دل چرکین بشیم،حرف میزنیم بخاطر بچه ها اما رابطه نداریم،امشب گوشیش رو نگاه کردم دیدم تو گوگل فیلم های +18 دیده،خیلی ناراحت شدم.

شمااگه باشید واکنشتون چیه؟

حالا که این سوال مطرح شده اینجا منم میخوام سوالمو بپرسم، من یک ماهه با همسرم رابطه ندارم یه دعوای خی ...

یه ماااااهه رابطه نداشته

من شوهرم هفته ای دوبار حداقل داریم بازم فیلم دیدم تو سرچای گوگلش

حق داشته بنده خدا

هیچی😐
2706