2733
2734

بعضیا میگن ترک کردنش خیلی سخته و تعداد محدودی میتونن ترک کنن توروخدا هر کی اطلاعاتی داره بهم بگه مثلا میگن دروغگو بیخیال بودنش بخاطره قرصه 

سرم را نه ظلم میتواند خم کند،نه مرگ،نه ترس،سرم فقط برای بوسیدن دست های تو خم می شود مادرم...

ترکش بستگی به طرفت داره اگر واقعا بخاد و انگیزه داشت باشه میتونه

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متادون میشه کم کم دوزشو اورد پایین و ترک کرد ..همه چی بستگی به فرد داره 

من خبر نداشتم‌نامزدم میخورده تا پاش میشکنه اراده میکنه تا تو خونس ترک کنه و ترکم کرده خداروشکر ...بعدا من فهمیدم

تیکر کنکوره کثافته😑💚#من_اگر_خوب_اگر_بد_تو_برو_خود_را_باش❤#می
2728
متادون میشه کم کم دوزشو اورد پایین و ترک کرد ..همه چی بستگی به فرد داره  من خبر نداشتم‌نامز ...

چند سال مصرف میکرد؟ چندماهه ترک کرد؟

سرم را نه ظلم میتواند خم کند،نه مرگ،نه ترس،سرم فقط برای بوسیدن دست های تو خم می شود مادرم...

مگه بقیه ک دروغ میگن متادون میخورن اره ترکش سخته ولی نشود نیست باید زیر نظر دکتر بره هردفعه مصرفش بیار پایینتر دیگه ترک کنه پسر دایی من راحت تو خونه ترک کردنه دروغگو بود نه بیخیال

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
2738

نمیدونم والله شوهر من یه مدت شیره مصرف میکرد پنهونی بعد اینکه فهمیدم رفتیم کلینیک ترک اعتیاد اول شربت دادن خودش کم کم گذاشت کنار بعد قرص ب 2 دادن اونم در یک سال خودش گذاشت کنار حالا میگم شش ماهه گذاشتی کنار بیا بریم ازمایش بدیم هر کاری کردم نیومد گغت من ک ب خودم شک ندارم تو داری منم شک افتاد ب دلم نمیدونم ترک کرده یا نه شربتش متادون بود شربت و راحت گذاشت کنار فقط اراده میخواد

چند سال مصرف میکرد؟ چندماهه ترک کرد؟

خبرندارم چندسال .ولی هی میگفت حالم بده بدنم درد میکنه و این حرفا منم فک میکردم واسه پاشه هی میگفتم خوب میشی میگفت خداکنه داغونم کرده و تو نمیدونی دردم از چیه ...الان ۶ ماهه ولی وقتی فهمیدم ی جنگ کامل راه انداختما

تیکر کنکوره کثافته😑💚#من_اگر_خوب_اگر_بد_تو_برو_خود_را_باش❤#می