2737
2734
عنوان

چطوری یک خواهرشوهر خوب باشم ؟

109 بازدید | 9 پست

خانوما داداش من پنج روزه با دختر خالم عقد کردن و من خواهرشوهر شدم دختر خالم ۱۹ سالشه و قبل اینکه بحث ازدواجشون پیش بیاد خیلی باهم صمیمی بودیم و کل اخلاق و رفتارشو میشناسم 

من یه سالی که شهر اونا و دور از خانوادم زندگی میکردم تنها همدمم همین خالم و دخترش بودن تا حوصله ام سر میرفت میرفتم خونشون کل واکسن ای پسرمو با اونا رفتم به من کمک میکردن تو نگهداری از پسرم و اونا هم منو دوست دارن تا حالا کوچیکترین مشگلی پیش نیومده 

داداشم اینا یکم عقد کردن و سوم سالگرد ازدواج خودم بود چون شب قبلش با شوهرم بحثم شد فکر نمیکردم بخواد گل و کیک و... بگیره اون شب داداشم خونه مامانم اینا بود ماهم رفتیم اونجاو کیک و با اونا خوردیم هم من هم شوهرم گفتیم کاش خبر میدادیم زنش رو هم میاورد بعد تو اینستا استوری کردم دختر خالمم دید میترسم ناراحت شده باشه چرا دعوت نکردمش .از یه طرفم از  مامانم جرات ندارم بپرسم کی پاگشا میکنی چون میشناسمش کوچیکترین حرف منو حمل بر دخالت و فضولی میدونه 

من کلا ادم با سیاستی نیستم و اهل زبون ریختن هم نیستم شوخ هم نیستم 😐😐😐میترسم ناخواسته ناراحتش کنم و مشگل به وجود بیاد خانومای ی نی سایت چیکارا بایدکنم و چیکارا نکنم ؟

خودتو خسته نکن زنداداش هم هیچوقت فامیل نمیشه 

خوب هست تا وقتی که باهاس خوب باشی 

امان از روزی که حوصله نداشته باشی 

اینجا شرایطم رو میگم چون براگ سخته هر وقت تاپیک میزنم تک به تک به همه بگم😞من یه مادرو یه زن هستم خیلی خیلی عذاب کشیدم اووو بگم تموم نمیشه.ولی بدترینش تشنج دخترم تو شش ماهگی بود شوهرمم مشکل جسمی و اعصاب داره .شوهرم کارگر مشکل ذهنی و جسمی داره. دخترمم تشنج کرده💔شوهرم میتونه راه بره و حرف بزنه ولی از نظر عقلی مشکل داره خیلی مغزش کار نمیکنه هنگ میکنه پخمه اس جسمی هم تا یه کار میکنه میفته ضعیفه نمیتونه زیاد کاری انجام بده.خلاصه زندگیم میشه اینکه من تو یه شهر کوچیک که همه همدیگرو میشناسن تو یه خانواده بد نام به دنیا اومدم...بابام مشکل اخلاقی شدید داشت و داره مشکل مشکل روانی هم داره... مادرم از مجردی سابقه افسردگی داشت وقتی با بابام عروسی کرد بیشتر شد مشکل روانیش جوری که فقط قرص میخورد خواب بود...خلاااصه همه اینا رو میشناختن. هیچ کس از در خونمون رد نمیشد چه برسه به اینکه با من ازدواج کنه...بابام وضع مالیش عالیه.ولی پولی برای ما خرج نمیکرد.فقط دنبال هرزگی و هوس خودش بود..حتا تا پول نواربهداشتی رو نداشتم تو مجردی...با اون همه پولی که بابام داره.... خلاصه هیچ خواستگاری نداشتم. وقتی شوهرم اومد خواستگاریم باهاش ازدواج کردم
خودتو خسته نکن زنداداش هم هیچوقت فامیل نمیشه  خوب هست تا وقتی که باهاس خوب باشی  امان از ...

یا یه کاری از  داداشت بخوای تا خون خودتو و داداش رو نکنه تو شیشه دست بردار نیست 😃😃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم چه خواهر شوهر خوبی. همین که تو کارش فضولی نکنی و همیشه هر چی واسه خودت میخوای واسه عروستونم بخوای 90 درصد کارها رو حل میکنه. اونم میتونی بگی خبر نداشتی که حالا فکر نکنه نخواستی دعوتش کنی پیش دستی کن بگو سور پرایز شدم. مهربون باش مثل قبل دفاعشو کن جلو داداشت 

خدایا کمکم کن تا باحرفهام دلی رو نشکنم و عشقی رو به نفرت تبدیل نکنم 
2728

اووو متن تو اول تخوندم دختر خاله که این حرفا رو نداره

اینجا شرایطم رو میگم چون براگ سخته هر وقت تاپیک میزنم تک به تک به همه بگم😞من یه مادرو یه زن هستم خیلی خیلی عذاب کشیدم اووو بگم تموم نمیشه.ولی بدترینش تشنج دخترم تو شش ماهگی بود شوهرمم مشکل جسمی و اعصاب داره .شوهرم کارگر مشکل ذهنی و جسمی داره. دخترمم تشنج کرده💔شوهرم میتونه راه بره و حرف بزنه ولی از نظر عقلی مشکل داره خیلی مغزش کار نمیکنه هنگ میکنه پخمه اس جسمی هم تا یه کار میکنه میفته ضعیفه نمیتونه زیاد کاری انجام بده.خلاصه زندگیم میشه اینکه من تو یه شهر کوچیک که همه همدیگرو میشناسن تو یه خانواده بد نام به دنیا اومدم...بابام مشکل اخلاقی شدید داشت و داره مشکل مشکل روانی هم داره... مادرم از مجردی سابقه افسردگی داشت وقتی با بابام عروسی کرد بیشتر شد مشکل روانیش جوری که فقط قرص میخورد خواب بود...خلاااصه همه اینا رو میشناختن. هیچ کس از در خونمون رد نمیشد چه برسه به اینکه با من ازدواج کنه...بابام وضع مالیش عالیه.ولی پولی برای ما خرج نمیکرد.فقط دنبال هرزگی و هوس خودش بود..حتا تا پول نواربهداشتی رو نداشتم تو مجردی...با اون همه پولی که بابام داره.... خلاصه هیچ خواستگاری نداشتم. وقتی شوهرم اومد خواستگاریم باهاش ازدواج کردم

شما خودت خیلی خانمو خوبی همونطوریی ک تا الان باهاش بودی همونجوری رفتار کن 

صمیمی باش باهاش و واقعا عضو خونواده بدونینش

تا ازت در مورد چیزی نظر نخواسته نگو اینکارو کن فلان کن بهمان کن

اگه به شما و مامانتون کمک میکنه وظیفش ندونین این از لطف و محبتشه

تو رابطش با داداشتون دخالت نکنین

2738
شما خودت خیلی خانمو خوبی همونطوریی ک تا الان باهاش بودی همونجوری رفتار کن  صمیمی باش باهاش و و ...

ممنون عزیز خط چهارمو راست گفتین من یه سری رفتم خونه ی دوستم هی میگفتیم کابینتاتون چه خوشگله فلان چیزو بد جایی گذاشتی ولی وقتی اومد خونمون هیچی نمیگفت واسم درس عبرت شد دیگه نظر ندم راجع به همه چیز 😅😅

ممنون عزیز خط چهارمو راست گفتین من یه سری رفتم خونه ی دوستم هی میگفتیم کابینتاتون چه خوشگله فلان چیز ...

قربونت عزیز چون خودمم همینجور,بودم رو حساب صمیمت ولی بعدش دیدم عروسمون تا ازش نپرسی چیزی نمیگه جالب بود برام ک اونجوری راحت تره 😊