2726

یه وقتایی سر دوراهی تو زندگیم قرار میگیرم ولی نمیتونم تصمیم بگیرم

همششششش منتظرم ببینم بقیه چه نظری میدن یکی بگه اره خوبه اینکارو انجام بده میدم

یکی بگه نه کاره خوبی نیست انجام نمیدم 🤷‍♀️

مثلا راجب خاستگارم نمیتونم تصمیم بگیرم

بد همش نیاز دارم به تشویق بقیه

توروخدا یه راهکاری بدین

یه بار خیلییی دلم گرفت از زندگیم اومدم اینجا تاپیک زدم ولی بعضیااتون دلمو بد شکستین ):من از تنهایی دردامو بهتون گفتم 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم نمیتونم ... میخوام یه کابینت سفارش بدم یکساله دار م تحقیق میکنم .. امروز زنگ زدم قرار بزارم گفت خانوم شما چند بار اومدی ولی نمیتونی تصمیم بگیری .. اول تصمیم بگیر بعد بیا 😥

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 

منم اینجوری بودم.انقد خودمو ب فنا دادم ک نگو.بادوتا ادم ک مطمئن بودم بدردم نمیخورن نامزد کردم و بعد دوماه جدا شدم.حتی ازدواجمم چون شوهرمو دوس داشتم قبول کردم.ولی خداروشکر خوب از آب دراومد.وگرنه بدجور شکست میخوردم.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

اگه حالات افسردگی زو داری بدون که حتی روی قدرت تصمیم گیری هم اثر میزاره 

وگرنه  دلایل دیگه

در بچگی همش برات تصمیم میگرفتن

یا اعتماد بنفست کنه 

خود کم بینی 

عزت نفس پایین و ...

کمبود بعضی ویتامین ها و اهن و...هم‌میتونه اثر داشته باشه

و

سحر هستم ⚘تو زندگی به هر چی اهمیت بدی همون رشد میکنه و بهش میرسی ببین داری به چی خوراک میدی افکار منفی؟...ترس هات؟... یا رویاهات  و هدفهات...

ببین روی یه کاغذ اسم هر دو تا خواستگاراشو بنویس 

بعد جلوی اسم شون نکته های مثبت و منفی شونو بنویس 

ببین کدوم شون ویژگی های مثبت بیشتری داره 

اونو قبول کن 

البته مشورت همیشه چیز خوبیه

...       
منم نمیتونم ... میخوام یه کابینت سفارش بدم یکساله دار م تحقیق میکنم .. امروز زنگ زدم قرار بزارم گفت ...

خخخ  بگو همش پای تصمیمم  میمونم

سحر هستم ⚘تو زندگی به هر چی اهمیت بدی همون رشد میکنه و بهش میرسی ببین داری به چی خوراک میدی افکار منفی؟...ترس هات؟... یا رویاهات  و هدفهات...
دهن بینی به احتمال زیاد

خانوادم دهن بینن منم ناخوداگاه اینجوری شدم

یه بار خیلییی دلم گرفت از زندگیم اومدم اینجا تاپیک زدم ولی بعضیااتون دلمو بد شکستین ):من از تنهایی دردامو بهتون گفتم 😔
2706