2726
عنوان

قطع شدن برق

946 بازدید | 26 پست

اگ شب یهو برق قطع بشه و تنهاباشین تواتاقتون واقعا خوابتون میبره؟چیکارمیکنید؟من ک ی بار بدوبدو مامانمو صداکردم رفتم اتاقشون بیدارش کردم الان ک خونمونو عوض کردیم خونمون بزرگتره و اتاقا ازهم دوره ازترسم درمو قفل میکنم ولی برق بره سکته رو زدم

پناه بر تو ک بی واژه مرا میخوانی...

شبا خاموش دیگه فرقی نداره بره

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یعنی شب با برق روشن میخوابین؟

بعد در قفل میکنین چرا مثلا دزد ؟

یعنی با برق روشن نمیاد؟

تصور بچگی من این بود که برم زیر پتو دزد کازم نداره 

تو تابستون تو اوج گرما از پتو بیرون نمیومدم بعد گفتم زیر و بیرون فرق نداره😂

یعنی شب با برق روشن میخوابین؟ بعد در قفل میکنین چرا مثلا دزد ؟ یعنی با برق روشن نمیاد؟ تصور بچ ...

ن من چون میترسم از تاریکی باید تواتاقم ی حاله ای از نور باشه کلا همه جا تاریک باشه نمیتونم 

من ازتاریکی وحشت دارم شبخابم تا صب ک هواروشن بشه همچنان باهام هست

ی جایی باید حلش کنی. ببین زندگی با ترس هیچ لذتی نداره. همش استرس. برو پیش مشاور یا کتاب بخون

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
ای نامممممررررد    

😂😂😂😂😂😂یبار نبود خونه 10شب جییییغ زدم دویدم راه پله یادم افتاد پدرشوهرمم نیس بدتراز اون طبقه وسط هم خونه دخترش بود وایستادم راه پله زنگ زدم اومد😓

تن ماهی میخوری فاز کوسه ور نداررررر😂😂😂کاربر قدیمی ام منفجر شدم😪
پس چه فرقی داره در قفل باشه یا نباشه؟

چون مامان و بابام تو اتاق خودشونن من تک و تنهام تواتاق خودم.بمیرمم صدام  بهشون نمیرسه

😂😂😂😂😂😂یبار نبود خونه 10شب جییییغ زدم دویدم راه پله یادم افتاد پدرشوهرمم نیس بدتراز اون طبقه وس ...

خخخخخ خیلی بدههه من همش دعامیکنم ی شوهرخوب گیرم بیاد برم تاالان ک هرچی خواستگار بود کج وکوله بود  حداقل شبا راحت کنارش بخوابم بدون ترس

2706