2733
2734

سلام من چند وقت پیش تو ی مهمونی که از طرف خانواده زن داداشم بود شرکت کردم ی آقایی هم که تو اون مهمونی بود از من خوشش اومد و خواست بیاد خواستگاری من قبول نکردم گذشت حدود هشت ماه تو این مدت من ی خواستگار داشتم همه جی اکی بود ولی تحقیقات خوب از آب در نیومد و کنسل شد.... دوباره زن داداشم گفت اون پسره همون خواستگار اولی خیلی ازت خوشش اومده و خیلی التماس میکنه بیاد خواستگاری اجازه بده بیان و به همه گفته من خواستگار خوب دارم ولی راه نمیدم و....    حالا که من اکی دادم بیان امروز فردا میکنن و هر دفعه به زن داداشم میگم چی شد بحث عوض میکنه زورم گرفته ی جوری رفتار میکنه تا ملتمسانه ازش بخواهی حرف بزنه و..... 

قک کردم مشکوک به کورونا بوه😂

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دیگه نگو بهش

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری

حرفشو نزن

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
2738
2706