2733
2734
عنوان

بارداری دوم ناخواسته و تصمیم به سقط...درخواست راهنمایی

| مشاهده متن کامل بحث + 3568 بازدید | 93 پست

بچه های ناخواسته خیلی خوشگلن چطور دلت میاد این حرفو بزنی

امیدوارم یه روزی بیاد که همه بابا ها بابای ایده ال باشن  امیدوارم همه دخترا خوشبخت بشن همه اونایی ک ارزو دارن مامان بشن به ارزوشون برسن وخدا دامنشونو سبز کنه  همه مامانا سلامت باشن وبا عشق بچشونو بزرگ کنن واینکه امیدوارم خداوند از هردوجنس بچه به همه ادما بده   خدایا تو بساز تو بسازی قشنگ تره  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من پسرم چهر ماهشه یک هفته پیش سقط کردم. از نظر من اگر دنیا بیاد بیشتر گناه داره البته باید بشینی فکر ...

کاش خدا بچه سالم میداد ب من ن اینکه بدن بکسی ک نمیخواد تا بره سقط کنه 

خيلی محتاجم به دعاتون لطفا برام دعا کنيد ممنون ميشم
2731

بشین واقعا فک کن اخه ی تصمیم ب این مهمی اینجا مطرح نمیکنن ب هیچی هم فک نکن داستان مجازات تقاص مال ما ادماست خدا بزرگتر ازاین چیزااااست

ادما میتوانند هرجور که دوست دارند زندگی کنند بشرط اینکه باعث اسیب ب زندگی بقیه نشه..کاش بشه بریم ی جایی که بخاطر دیگران راه رسم زندگیم عوض نکنیم .. ...ب امید  روزی این سرزمین جای بهتری شود برای زندگی
2738
اگرهم میخوای سقط کنی هر چه زودتر الان روح نداره و گناهی هم نداره دو هفته ی دیگه قلبش تشکیل میشه و دی ...

گناه نداره!!!!!عزیزم فتوا نده گناهش میوفته گردن شما

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

نکن بعدش خیلی عذاب وجدان داره مادر منم بچه دارشد خواست سقط کنه نشد که هیج بچه با صدتا مشکل به دنیا اومد 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   

تو این شرایط هیچ کس نمیتونه کمکت کنه چون بگن یقط کن تو گناهت خودشون شریک کردن بگن نگهش دار تو شرایط تو نیستن 

من خودم بارداری دومم ناخواسته بود و از ترس گناهش نگهش داشتم نمیگم پشیمونم ولی خیلی سخت بود همه چیش ولی بازم خدا رو شکر گناه نکردم 

بله من دوتا انداختم سر این خیلی منتظر موندم و بعد توبه خدا بهم بچه داد قشنگ به گوه خوردن افتاده بود ...

چرا دوتا انداختی؟؟؟

از قصد میرفتی سقط میکردی؟

خداجونم خدای قشنگ و مهربونم بزار بپرم تو بغلت ... لپتو ببوسم... چرا تو انقدر خوب و مهربونی... مرسی که هوای ما آدم بدا رو هم داری... تورو نداشتیم چیکار میکردیم... انقده قربون صدقت میرم...انقدر شکرت رو به جا میارم به فرشته هات بگی این دختر سیریشه هر چی میخواد بدین دست از سر ما برداره... ما کوچکتیم دوست داریم عاشقتم خدا جونم خیلی خیلی دوست دارم بوس بوس
2706