2726
عنوان

تاحالاتوزندگیتون معجزه شده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1106 بازدید | 113 پست
خدانکنه توروخدانگیداین حرفاروهرچقدحرفای ناامیدکننده بزنی بیشترناامیدی رو جذب میکنی توکل بخدا

عزیزم من خیلی توکل کردم اما هیچی درست نشد  من زندگیم خیلی مشکل داره الانم ازسرشب دارم گریه میکنم میگرنم عود کرده .من که دیگه به هیچی مطمئن نیستم 😭من خوشی ندارم😞

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب امکانش نیس باعشقت حرف بزنی وبهش بگی پشیمانی

حرف زدم گفت میترسم و نمیتونم اعتماد کنم شاید باز ولم کردی اما من ادم شدم دیگ فهمیدم باید زندگیمو بسازم بدون دخالت کسی اونم بهم گفت اگ بگم دوستت ندارم دروغ گفتم اما مث قبل نه

🕯🐨🌱♻️
عزیزم من خیلی توکل کردم اما هیچی درست نشد  من زندگیم خیلی مشکل داره الانم ازسرشب دارم گریه میکن ...

من ازت خواهش میکنم اینقدغضه نخوربخداهمه چی درس میشه روحیتوخراب نکن عزیزم بعضی گره هاروانسان خودش می ندازه توکارش

هنگامی ک احساس گناه میکنید،درواقع ب صدای نفس گوش میدهید
2728
چیکار کردی چنین شوهری گیرت اومد؟؟

نمیدونم شایداگه چیزی بگم ازخودم تعریف کرده باشم 

ولی دراین حدبگم ک بااینکه درسم عاااالی بود بخاطروضع مالیمونووپدرم بیخیال شدم ورفتم سرکاریجورایی انگارایندمونابودکردم ولی انگارخداگفت برات جبرانش کردم 

متاهل وصدالبته متعهد💍                             🧿
دیگ مادر منو ندیدی عزیزم از فتنه بودن دعوا درست کردن از چشم همه انداختن حتی پشت من پیش خاله و دا ...

یعنی چی اخه؟چرا بهتدحسادت میکرد مادرت ؟بیشتر توضیح بده؟واقعا میگفت عذا نخور ؟؟؟چطوری میگفت یعنی با چ جمله ای،؟

حرف زدم گفت میترسم و نمیتونم اعتماد کنم شاید باز ولم کردی اما من ادم شدم دیگ فهمیدم باید زندگیمو بسا ...

وااااااای چ بدشایدحق داره فک میکنی اگ بازبیادولش میکنی؟اگ ن بهش اطمینان بده 

باور میکنم کاردنیابرعکس به هرکی خدمت کنی دلزده میشه ولی یکی بدرفتاری کنه باهاشون دنبالش می افتن

خاهرم مث وحشیا باهاش رفتار میکنه

یدفه عید بود من لباس خریدم بود بدا خاهرم هنوز پیدا نکرده بودیم اندازش

مادرم اون شب تا صبح خابش نبرد

و با من حرف نمیزد

وقتی فردا برا اونم لباس خرید دیگ اخلاقش خوب شد

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم
درکت میکنم. تفاوتم با شما اینه که مادرم خودشو میزنه به موش مردگی همه فکر میکنن حق با اونه

خب منم همینطور 

منم دیگ نمیرم خونه هیچکس از اقوامش

ازشون متنفرم

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم
خاهرم مث وحشیا باهاش رفتار میکنه یدفه عید بود من لباس خریدم بود بدا خاهرم هنوز پیدا نکرده بودیم اند ...

بحق چیزای نشنیده!الان متاهلی؟زندگیت خوبه؟

وااااااای چ بدشایدحق داره فک میکنی اگ بازبیادولش میکنی؟اگ ن بهش اطمینان بده 

ب غیر ازاین ک بمیرم ک بخام ولش کنم نمیدونم چجور راضیش کنم ک ی فرصت ب خودمون بدیم دله شکستشو خودم خوب کنم بخدا خودمم این چن وقت حالم خیلی بد بوده روزه خوش نداشتم اون سختی کشید منم کشیدم دوتامون ضرر کردیم اما چیکارکنم ک هم با دلش بیاد ن بیاد اما بعدا بگه من تورو نمیخاستم خودت اومدی 

اره حق داشته اما منم بخدا عمدا نخاستم اینجور بشه الان میخام براش جبران همه روزا رو کنم

🕯🐨🌱♻️
2706