2733
2734

یک آزمایشِ ساده برای کورونا . ویروس کرونای جدید ممکن است در ابتدا علائم عفونت نشان ندهد، ‏پس چگونه می توان از ابتلا به این بیماری مطلع شد؟ آخرین اطلاعات این است که دوره نهفته (انکوباسیون) ‏ممکن است 28 روز قبل از مشهود بودن علائم ‏COVID 19‎‏ باشد و تا زمانی که فرد دچار تب و یا سرفه نشود ‏و به بیمارستان نرود، معمولاً ریه ها٪ 50 فیبروزه شده اند که دیگر خیلی دیر شده است!‏ پزشکان یک آزمایش ساده را ارائه می دهند که می توانیم هر روز صبح انجام دهیم. نفس عمیق ‏بکشید و نفس خود را بیش از 10 ثانیه نگه دارید. اگر نفستان را با موفقیت و بدون سرفه، بدون ناراحتی، خستگی و ‏سفتی و غیره بیرون دادید، ثابت می کند که هیچ فیبروزی در ریه ها وجود ندارد، در واقع نشان می دهد که ‏عفونت وجود ندارد.‏ توصیه جدی پزشکان ژاپنی می گوید که همه باید ‏اطمینان حاصل کنند که دهان و گلویشان مرطوب است و خشک نیست. حداقل هر 15 دقیقه یکبار یه قلوپ آب بخورید.‏ چرا ؟ چون حتی اگر ویروس وارد دهان شما شود ؛ آب آشامیدنی یا مایعاتی که مرتبا می خورید، باعث انتقال آنها به ‏معده می شود و اسید معده ی شما، ویروس ها را از بین می برد. اگر به طور منظم آب کافی نخورید، ‏ویروس می تواند به مویرگهای تنفسی شما وارد و از آنجا به شُشها منتقل شود که این حالت بسیار خطرناک ‏است.‏ لطفاً برای سلامتی دیگران به اشتراک بگذارید!‏

〽اين نيز بگذرد〽ماكه خندان ميرويم😊🚶🏼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

4روزپیش باشوهرم به خاطربچه دعوام شدیعنی من چیزی بهش نگفتم ولی اون پیشه خانوادم سرم دادزدولی من ساکت موندم خیلی غرورموشکوندخیلی خجالت کشیدم ازوقتیم که اومدیم خونه خودمون جاشوازم جداکرده

شوهرمن خیلی روبچه حساسه پسرم 7ماهشه وقتی بهش غذاداشتم میدادم یکم که گذشت این خیلی بالاآوردالبته قبلاهم پیش اومده بودشوهرمم ترسیدوپیش خانوادم سرم دادزدکه چرابهش میدی منم فقط نگاش کردم بعدکه یکم گذشت بهش گفتم پاشوبریم خونه ولی کله راهوگریه کردم شبم تاصب گریه کردم ولی حتی یه بارم نگفت گریه نکن خیلی راحت جاشوازم جداکرد

2738
4روزپیش باشوهرم به خاطربچه دعوام شدیعنی من چیزی بهش نگفتم ولی اون پیشه خانوادم سرم دادزدولی من ساکت ...

منم دلم امشب گرفته نمیدونم بخاطر هورمونای بارداریه یا از چیه

با شوهرمم دعوام شد میگم پس هیچکی منو دوست نداره اکثرا تو خوته تنهام دلم میحواد شوهرم نازمو بکشه عی اینور بره اونور بره بهم بگه دوستم داره دلم میخوادمثل قبل بارداریم بهم عشقشو نشون بده وقتی اینجوری میکنه میگم پس دیگه ازم سرد شده دوستم نداره خوب حساسم دست خودم نیست

امشب از تهران فامیلاشون اومده بود منم بخاطر بارداریم استرس داشتم نرفتیم الان اینجوری ویروس همه جا پخش شده اونم ناراحت شد خونه خالش مهمونی بود کلی آدم بود کار بدی کردم نرفتم؟

همه چیز بر عکس شده تو این دوره زمونه الان مردان که ناز می کنن

من همیشه تودعواهامون پیش قدم میشدم وای این باراینکارونکردم اینم به روخودش نمیاره به خداخستم کرده همش فک میکنم نکنه دلش پیشه کسه دیگس دارم دیوونه میشم

همه چیز بر عکس شده تو این دوره زمونه الان مردان که ناز می کنن

موافقم الان مردا بیشتر از زنا ناز میکنن

من شوهرم رو خیلی دوست دارم هر وقت دعوامون بشه با ببینم دلخوره میرم از دلش در میارم ولی وقتی بی محلیش رو میبینم ناراحت میشم

نمیگم دوستم نداره ها نه اونم دوستم داره ولی من گاها احتیاج دارم با زبونش بگه با نگاه کردنش بگه

منم توبارداریم حساس بودمودقیقاهمین انتظاراروازشوهرم داشتم حق داری

یعنی از صبح تا شب تو خوته تنهام خونه مامانمم دیگع زباد نمیرم میبینم خسته میشم یا اونم میره سرکار خیلی به شوهرم احتیاج دارم به محبتاش ولی هرچقدر با زبونمم میگم انگار نه اتگار میگه من با کارهام نشون میدم

گاها میشینم گریه میکنم میگم از صبح تو خونه ام کسی حالمو نمیمرسه

خیلی تنهام نه خواهر دارم نه هم دوستی دارم که هی بیاد برم یکم حال و هوام عوض بشه

2706