2733
2734
عنوان

ازاین کارای شوهرم بدم میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 3086 بازدید | 106 پست
ماهم رنگ کاری داریم خونمون کثیف بود اومدیم خونه ی مامانم اینا بخوابیم تو اتاق جداییم ادم خجالت میکشه

جدی ،؟ ما گاهی خونه مامانم رابطه هم داریم اخه من اکثرا میام چندروز مبمونم

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......

عزیزم خوبه که. من بابام خوشحال میشه مامانم دعوام میکنه و میگه زشته. بشوهرمم چند بار گفتم میگه دلم میخواد و بدتر میکنه. خونه بابا مامان اون که میریم بدتر بود مامانش میگفت لبا زنتو ببوس. بخدا مردمو زنده شدم گدرشوهرمم میخندید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من اونموقع که شوهرم اومده بود خواستگاری وقتی یه کم جدی تر شد گف من از اون مردایی ام که  زنم همه جا باید پیشم باشه دستتو بگیرم کنارت بشینم از حالا دارم بهت میگم منم قبول کردم دوسم دارممممم

چیکارش میکنی ایا؟

یه احترامی بزارم برا ننش تا عمر داره یادش نره

تیکر باردار شدنمه... اگه امضامو خوندی یه صلوات برام بفرست که زود مامان بشم... اخه من خیلی ادم کم صبریم 😥خوشحالم میکنید اگه اطلاعاتی راجب تنبلی تخمدان دارید بهم بگید که باعث زودتر مامان شدنم بشه❤️❤️  ایشالا تا قبل از تموم شدن تیکر مامان شده باشمو تیکر جدید  بزنم..... خدایا شکرت روز 14آذر سونو دادم تنبلی کوفتیم درمان شده بالخره... دکتره گفت هیچ خبری از تنبلی نیستتتتت... 4دی بیبی چکم مثبت شد.. خدایا شکرت.. میشه واسه سلامتی فندوقم یه صلوات بفرستین من ریخته ام در رگ تو شیره جان😍هی چرخ بزن در منو دل را بتکان❤️این هم نفسی چه حس و حالی دارد🥰در پیکر من دوقلب دارد ضربان💕💞تیکر تولد یسالگیه دخملمه🌺❤️💞
2738

چرا کسی از شرایط خودش راضی نیس یکی از بی توجهی همسر ناراحته یکی از توجه زیادی هیچ وقت راضی نیستیم 😥

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
😐همین خودت فردا نیای تاپیک بزنی شوهرم بهم اهمیت نمیده شوهرم فلانه هاا ک من میدونم وتوو .... خو چیکا ...

نه بابا چندتا تایپیک قبلم هست جه جوری زدم تو پرش هی مبگفت دوست دارم منم قاطی کردم روش  دست خودم نیست

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
عزیزم خوبه که. من بابام خوشحال میشه مامانم دعوام میکنه و میگه زشته. بشوهرمم چند بار گفتم میگه دلم می ...

جدی ؟؟؟؟ عزیزم کجایی هستید که انقدر راحتید ؟؟؟؟

هر وقت حس کردی کسی ازت دوری میکنه ،،،،، دیگه هیچوقت مزاحمش نشو ...
چرا کسی از شرایط خودش راضی نیس یکی از بی توجهی همسر ناراحته یکی از توجه زیادی هیچ وقت راضی نیستیم 😥

فقط تعادل خوبه

2706