2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چنان علم شنگه ای ب پا میکنم ک بیا و ببین

هیچکس حق نداره ب نی نیم چیزی بکه

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰

برخورد میکنم

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔

آخه یه چیزایی زور داره مثلا میخوان چیزی به بچه هاشون نگ تو روحیه بچه تاثیر نذاره مثلا من خواهرم بچه ش وقتی خونه ی خودش جیش میکنه بابا مامانش دعواش میکنن خونه ی من که میارمش با وجودی که شوهرم نماز میخونه همیطور راه میره جیش میکنه تو خونه،حالا منم چیزی نمیگم ولی اگه بگم ناراحت میشه

اگه آدم بالغ باشن پَرشون می کُنم

البته به صورت محترمانه

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

پسر منو بخاطر قیافش مسخره میکنن... از اول هیچی نگفتم، بدتر کردن‌... من خیلی ناراحتم. مخصوصا الان ک دو سالشه. میگم متوجه میسه رو روحیش تاثیر داره. 

جدیدا دارم برخورد میکنم. 

البته اینا ک اینجوری میگ، خیلی هم دوسش داتگرن چون پسرم خیلی خودشو تو دل همه جا میکنه

برا دخترم نزاشتم از اول چیزی بگن.

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی

والا من که خیلی ناراحت میشم انا اصلا روم نمیشه چیزی بگم.امروز با مادرشوهرم حرف میزدم گفت بچه خواهرشوهرم فلان کار بدو از دخت  تو یاد گرفته.در خلال حرفای دگ اینو گفت.منم خیلی ناراحت شدم.دوسه ساعت بعد دگ طاقت نیاوردم بهش پیام دادم که ناراحت شدم.دختر منم صدتا کار بد ازون یاد گرفته ما به رو خودمون نیاوردیم.خلاصه که بهش حسابی برخورد.

2706