2703
2553
یه حاج اقایی بودن که میگفت خواهرم میخونه پارسال که با دوستان بودیم فک کنم پولی بود ولی مریم جان تو ...

خيليييييي شنيدم ايشون حاجت ميدن و حداقل باعث آرامش ميشن منم امتحان ميكنم حاجت من كه خيلي بزرگه ولي هميشه ميگم خدا براش محال وجود نداره

مریمم💙 ***و خدایی که به شدت کافیست***        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من برام چله بریده دعانویسه.فقط نماز صب ی خورده سختمه تایم خابمو بهم زده 5 ونیم صب اوج خواب پامیشم بااب سردوضومیگیرم خوابالونمازمومیخونم دعاهامو میخونم بعدتامیام بخوابم صب شده

پناه بر تو ک بی واژه مرا میخوانی...
2720
كاملا درسته كاش خدا حاجت منم بده شما ختم خاصي كه ازش جواب ديده باشيد مدنظرتون هست؟

دوستان زیادی باهاشون اشنا شدیم در همین سایت تجربه های قشنگی داشتن

وقتی تعریف میکردن اکثذا یا تعجب میکردن یا متاسفانه به تمسخر میگرفتن

دعای متقابل بن سلیمان 100 مرتبه در مکان پاک و بدون صحبت بخون

با ارامش و بدون عجله یک ساعت و نیم زمان میبره

ارزش شو داره

1000 م صلوات +یک ختم قران به مادر امام عصر و زمان مون

حضرت نرجس سلام الله علیها

دوستان گلم زندگی تون سرشار از امید و توکل .امید وتوکل مون به لطف و رحمت خداوند متعال باشه . در طی مسیر صبرو شکیبایی داشته باشیم. اغاز هر روز لحظه ها و ثانیه های زندگی مون درود برمحمد وال محمد باشه. ذکر صلوات رو در هیچ شرایطی فراموش نکنیم . اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم 
عزیزم منو مامانم میتونیم نائب بشیم هر کی خواست با هزینه کمتر

عزيزم شما براي بقيه تا حالًا چهل روز گرفتي؟ حاجت گرفتن بقيه؟ اصلا ميشه چهل روز رو كسي بخونه يا براي هفت روز ميخوني شما؟

دوستان زیادی باهاشون اشنا شدیم در همین سایت تجربه های قشنگی داشتن وقتی تعریف میکردن اکثذا یا تعجب م ...

متاسفانه بارها دعاي مقاتل رو خوندم بارهااااا

2714
الهيييييي شكر عزيزمممم

ببین اون اقاهم میگفتن تلاش تونو بکنید خودتون بخونین

مگر خانم ها در مواقع عذر شرعی

نایب بگیرند

دوستان گلم زندگی تون سرشار از امید و توکل .امید وتوکل مون به لطف و رحمت خداوند متعال باشه . در طی مسیر صبرو شکیبایی داشته باشیم. اغاز هر روز لحظه ها و ثانیه های زندگی مون درود برمحمد وال محمد باشه. ذکر صلوات رو در هیچ شرایطی فراموش نکنیم . اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم 
متاسفانه بارها دعاي مقاتل رو خوندم بارهااااا

انشالله خیره

ببین اون اقاهم میگفتن تلاش تونو بکنید خودتون بخونین مگر خانم ها در مواقع عذر شرعی نایب بگیرند

به نظر منم خيلي درست نيست كسي همه رو بخونه شايد منم يك روزي تونستم و خوندم چون دلم نميخواد از سر اجبار باشه دوست دارم خودم با علاقه برم سمتش

عزيزم شما براي بقيه تا حالًا چهل روز گرفتي؟ حاجت گرفتن بقيه؟ اصلا ميشه چهل روز رو كسي بخونه يا براي ...

عزیزم تا حالا برا کسی نائب نشدم دوبار برا سلامتی پسرم خوندم ولی مامانمم هست خیلی آدم مذهبی ومومنیه روزایی که نتونستم بجام خونده

عزیزم تا حالا برا کسی نائب نشدم دوبار برا سلامتی پسرم خوندم ولی مامانمم هست خیلی آدم مذهبی ومومنیه ر ...

واي چه عالي خدا انشاالله سالها عمر با عزت بده بهشون اگه من خودم نخوندم مزاحم ميشم

2706