2726
عنوان

بیاین لطفت!نظرتون درباره مشهدیا

| مشاهده متن کامل بحث + 4528 بازدید | 90 پست
درسته ولی مادر خودم مشهدی هستن.بعضی  از اقوامشون این مدلی هستن.مثلا مدام میگن رفتیم فلان رستورا ...

اونا شاید تازه به پول رسیدن و به قولی تازه به دوران رسیده ان 😂😂

منم یکی تو فامیل دارم که دقیقا چون تازه به پول رسیده هی از خونه و زندگی اشو اینکه هر هفته میرن شیشلیک شاندیز تعریف میکنه😂

😂😂😂  البته تاحدودی حق دارن چون الان خیلی باجه های شارژ کمه و مبلغشم سرراست نیس خیلیا قبول ن ...

اره اينم هست ولي خب ديگه لامصب يه نفرم پيدا نميشه كارت بده جالبه😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
😃😃😃عزیززززم  ماهردفعه میایم فقط محوه رانندگیا میشیم ک چطور بهم نمیخورن. یعنی واقعا من بع ...

خخخخخخ همینجوریه.اخه میدونی چون مشهد پرازمسافرم هست شلوغ میشه. معمولا رانندگیا بده واعصاب ندارن تو رانندگی خخخخ😀😀😀😀😀

شوهر منم همین جوری رانندگی میکنه 😅 بهش هم که میگم برا چی اینجوری رانندگی میکنی، میگه تو بلد نیستی ...

😁😁😁ما اوایل فکرمیکردیم پلاکمون فرق داره بهمون راه نمیدن و بد میان سمتمون بعد دیدیم ن کلا باهمه همینجورن 😆😆

موتوریا هم ک نگم دیگه یهو از آسمون ی موتور میپرید جلومون😂😂

ولی بنظرم تبحره خاصی دارن ک بااین شرایط تصادف نمیکنن خودشون

مامان ۳ تا فسقلی🥰🥰
منم هر وقت تو اتوبوس ميگفتم برام،من كارت بزنن پولشو بدم،همه ميگفتن شارژ ندارن 😂

عزیزم شارژ من کارت الان بسیار راحت شده.شما حتی با اپ مخصوصش هم میتونی شارژ کنی.

تصور کن اتوبوس ۶۵۰ یا ۸۵۰تومنه فک کنم شما یه هزاری میدی به طرف بقیه اشو از کجا بیاره بده? تو رودربایسی میگه شارژ ندارم نمیگه نمیخوام واست بزنم.شما راحت میتونی پولو بری بدی به راننده.

خخخخخخ همینجوریه.اخه میدونی چون مشهد پرازمسافرم هست شلوغ میشه. معمولا رانندگیا بده واعصاب ندارن تو ر ...

آره خوب اینم هست. 

ولی تهرانم یسره شلوغه اینجوری نمیرن

مامان ۳ تا فسقلی🥰🥰
😁😁😁ما اوایل فکرمیکردیم پلاکمون فرق داره بهمون راه نمیدن و بد میان سمتمون بعد دیدیم ن کلا باهمه هم ...

رانندگیشون کلا این مدلیه

فک کن سر چهار راهی جایی به یه نفر که راه بدی سه چهار تا ماشین دیگه هم بدو بدو رد میشن ، شوهرم میگه ببین تو گفتی بهشون راه بده 😁

😁😁😁ما اوایل فکرمیکردیم پلاکمون فرق داره بهمون راه نمیدن و بد میان سمتمون بعد دیدیم ن کلا باهمه هم ...

وای من از دست موتوریا خیلی حرص میخورم مخصوصا جاهای شلوغ. هر جایی عشقشون بکشه میرن😂

البته من اومدم جنوب فهمیدم اینجا هم تعریفی نیست..بسیارررر دندون گرد تشریف دارن شهری که ماهستیم البته..یه شهر داغون نزدیک عسلویه..رهن و اجاره های بالااااا از مشهد گرونتر..کرایه ماشین بالاااا..یه قدم راه 10 تومن به خدا..مهمان نوازی هم من ندیدم ازشون...اولین بار که اومدیم اینجا توراه تصادف کردیم ماشین رو با یدک کش بردیم تعمیرگاه خودمون با دوتا پتو اومدیم خونه خالی خالی..همسایه که صاحب خونه هم بود بعد تحویل کلید گفت خبببب پتو هم که دارید همه چی دارید خدافظ😐 

تا الانم سایشونم ندیدم من😀

همه جا خوب و بد هست

رانندگیشون کلا این مدلیه فک کن سر چهار راهی جایی به یه نفر که راه بدی سه چهار تا ماشین دیگه هم بدو ...

😂😂😂باحالن ولی. ماهم روز اول یکم میترسیم بعدش کم کم عادت میکنیم

مامان ۳ تا فسقلی🥰🥰
2706