2726

موقع شام خواهرم رفت سر میز غذا بکشه یکی از فامیلهای داماد پیشدستی کرد همون سینی رو برداشت و بعدم سینی رو هول داد تو شکم خواهرم که یعنی بیاااا

کار خدا شد چند لحظه بعد خانمه پاش رفت رو یه تیکه پوست مرغ😂 چنان با کفش پاشنه ده سانتی سر خورد که خدا میدونه😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عروس شاد باشایی که میگرفت رد میکرد تو سوتینش🤪� خوهرای داماد و عروس سر رقص چاقو جنگیدن  داماد ...

واییییی آره منم یه عروسی رفتم پدر داماد اومد با عروس رقصید بعد خواست بهش شاباش بده خودش شاباش رو هل دادلای سینه های عروس البته ماله چندسال پیشه این عروسی😐😐😐😐😐

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤
2728

تو یه عروسی فیلم بردار  گفت میخوام از عروس داماد فیلم بگیرم کسی نیاد، وقتی عروس داماد خواستن برقصن مادر داماد رفت جلو دوربین شروع به رقص کرد گفت عروسی پسرمه هر وقت بخوام میرقصم، فیلم بردار دوباره گفت عروس و داماد تنها باشن برای فیلم بعد چند دقیقه شما هم میتونی بیای  ولی بازم مادره داماد همون کار رو تکرار کرد تا اینکه فیلمبردار بی خیال شد ما هم فقط نشسته بودیم و میخندیدیم

یه عروسی دیگه رفتیم گوشی خواهر عروس توتالار گم شد.آخر مجلس متوجه شد گوشیش نیست رفت تو میکروفن اول تهدید کرد اگه نیارین زنگ میزنم 110.بعد خانواده عروس واستادن جلوی در کیف هممونو گشتن.من خیلی ناراحت شدم چون انگار هممونو دزد خوندن.

تو یه عروسی فیلم بردار  گفت میخوام از عروس داماد فیلم بگیرم کسی نیاد، وقتی عروس داماد خواستن بر ...

😂😂😂😂چه شیرین بوده حتما از این رقصای مثل آدم اهنی میرفته یا یه روسری میگیرن دستشون 

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 

یکی از کاربرا اینجا میگف دایی داماد مست بود با ستون وسط تالار می‌رقصید 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

رفتارای عجیب،یکی از اشناها عقد کردن تو محضر بعد اومدن خونه،همه درحال بزن و برقص و شادی

یهو عروس داماد پاشدن رفتن تو اتاق دوتایی😐مهمونا این شکلی😐همو نگا میکردن

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖

کفش عروس شکست پاشنه رو گرف دستش شروع کرد کج و کوله رقصید یه شیرپاک خورده دراورد کفشاسو داد عروس.یه بارم موقع اذان شد همه رفتن نماز بخونن با لباس های فجیع وارد نمازخونه میشدن یهو دیدیم یکی جیغ زد دیدیم بعللله اتاق عقد روبرو نماز خونس اقاداماد هم نشسته داره یه دل سیر ملت رو نگاه میکنه😑

2706