2726

اول خودم یه عروسی رفتم خواهر داماد و خواهر عروس سر رقص چاقو باهم دعوا میکردن آخرش هم دخترخاله ی عروس رقصید

یکی هم مادر داماد با مادرعروس بحث کردن که چرا مادرعروس هدیه هایی که به عروس میدن رو نمیده به مادرداماد😐

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤

خوب الحمدلله پربازدید طنز 😍

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

من یه جا دیدم عروس مامان خودشو نزدیک بود بکشه .البته کلا مادرش دیوانه ست همه میشناسنش .(نریزین سرما گناه عروس گردن خودش)

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یکیشم آخرین بار جمعه پیش بود عروس پول هایی که سرش میرختن و خم میشد بر میداشت کلا عروسیشون خیلی عجیب غریب بود

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤

من توی عروسی یکی ازبستگان دیدم دوتاخواهردوماد یکی لباس پفی زرد یکی صورتی پوشیده بود دقیقا عین آناستازیاو خواهرش شده بودن عروس بدبختم مث سیندرلا کز کرده بود یه گوشه😐

داماد ک اومده بود تو زنونه عروس اصن نمیذاشت ب هیشکی نگاه کنه!! خیلی تابلو تا داماد روشو میکرد یه طرف ...

واااای چه ضایع

عروسی دختر یکی از همسایه هامون خواهرشوهرش و عمه داماد شورتک جین بسی کوتاه  پوشیده بودن 😬 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

عروس شاد باشایی که میگرفت رد میکرد تو سوتینش🤪�

خوهرای داماد و عروس سر رقص چاقو جنگیدن 

داماد خیلی به عروس شاباش داد خواهرش پرید وسط جمع گفت بسه دیگه همه شنیدن 

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 

اینقدر داماد تو خوردن مشروب زیاده روی کرد وسط مجلس حالش بد شد اومدن سرم وصل کردن

مشاور ورزشی،کاهش وزن و تغذیه سالم زیر نظر کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی.(مربی شنا،امادگی جسمانی،تی ار ایکس،ایروبیک،فیتنس،زومبا،ورزش های توپی)مامان دوقلوهای شیطون👨‍👩‍👧‍👧
2706