2737
2734
عنوان

نازگل۲۰۰۰هستم...دورهمی شبونه بدویین

| مشاهده متن کامل بحث + 1269 بازدید | 325 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

غذای امروزم ک بخاطر نی نی سایت سوخت😥😥

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم...😁کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده😃یعنی ک*ون کرم شب تاب از اینده ما روشن تره😑😳 میگن باهرکی مثل خودش باش، آدم اصلا روش نمیشه مثل بعضیا‌ باشه😓😶
2728
شوهرش شوهرمنم اومد بچه هامرسی اومدین تاپیکم منم میرم... شب خوش

شبت بخیر

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم...😁کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده😃یعنی ک*ون کرم شب تاب از اینده ما روشن تره😑😳 میگن باهرکی مثل خودش باش، آدم اصلا روش نمیشه مثل بعضیا‌ باشه😓😶
چی هست😂😂

😂😂گوشته مثلا، همونا رو از رو سوخته ها برداشتم تو یه قابلمه دیگه یکم اب ریختم دوباره گذاشتم جوشید😕😕دیرشده بود غذا نداشتم😀

2738
😂😂گوشته مثلا، همونا رو از رو سوخته ها برداشتم تو یه قابلمه دیگه یکم اب ریختم دوباره گذاشتم جوشید😕 ...

منم دوسه باری غذام سوخته ولی لامصب خوشمزه ترشده😂 نوش جونتون عزیزم

آجیای مهربون برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین. انشاالله هیچکس داغ عزیزنبینه😭😭
منم دوسه باری غذام سوخته ولی لامصب خوشمزه ترشده😂 نوش جونتون عزیزم

خخخ فداااا😘

2706