2737
2734
عنوان

کسی هس درد ودل کنم باهاش

| مشاهده متن کامل بحث + 524 بازدید | 66 پست
هیچ غذایی دوست نداره زمان کارتون یا بازی با گوشی بهش میشه غذا داد شوهرا همشون همینن طلب دارن

باورت میشه گفتم چی دوس داری گفت ماکارونی منم سریع پختم اونم با گوشت اما نخورد خواستم خودم بدم اوق زد و گریه که شوهرم بدجور دعوام کرد

جان مادرت نی نی یار دیگه منو تعلیق نکن این 4 رومین شماره کاربری هستفرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دا
منو شوهرم چاقیم لاغر نیستیم دردم همینه هر جا میرم میگن خودت میخوری به بچه نمیدیی من نزدیک ۲۰ کیلو اض ...

مردم که همیشه خرف واسه گفتن دارن.....

من خودمم خیلی لاغر نیستم ولی چون همسرم و خانواده اش ریزه ان پسرمم مثل اونا ریزه میزه ان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باورت میشه گفتم چی دوس داری گفت ماکارونی منم سریع پختم اونم با گوشت اما نخورد خواستم خودم بدم اوق زد ...

ماکارونی سفید نمیخوره پسرم ماکارونی ابپز میخوره بدون همه چی خوبم میخوره با سیب زمینی سرخ کرده

2731
بچه من از بچگی دهنش خیلی بوی بدی میداد شکمش دیر به دیر کار میکرد بی ادبی میشه خیلی نفخ داشت با بوی ب ...

چجور میدی ؟ میخوره من یه مدت ناشتا با آب و عسل قاطی کردم به زور میدادم نمی خورد با قنداغ خوری  بزور دادم اما فایده نداشت زیاد

جان مادرت نی نی یار دیگه منو تعلیق نکن این 4 رومین شماره کاربری هستفرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دا
 همیشه هرغذایی میدی اوق میزنه؟

اصلا نمیخوره از عصر بیدار شده فقط یه تیکه خیارشور برداشت خورد دیگه هیچ الانم ماکارونی پختم نخورد

چجور میدی ؟ میخوره من یه مدت ناشتا با آب و عسل قاطی کردم به زور میدادم نمی خورد با قنداغ خوری  ...

یه ذره اب میریزم با نبات میزارم لعاب بده با نی بهش میدم کنارم مگس کش میزارم والا دوروز دیگه بزرگ میشه میگه میزدی به خوردم میدادی

2738
همه چی امتحان کن دیگه مجبوری بچه خیلی وزنش کمه بچه اطراف نیس بااون غذا بخوره به هوای اون شاید خورد

تا قبل این ویروس میرفتم خونه همسایه ها اما الان نه دیگه  اما اون موقع هم زیاد نمی خورد 

راستی چه جور میدی چه مقدار چند وعده کی ها میدی بارهنگ

اصلا نمیخوره از عصر بیدار شده فقط یه تیکه خیارشور برداشت خورد دیگه هیچ الانم ماکارونی پختم نخورد

سعی کن هله هوله بهش ندی اگه میتونی یه روز هیچی بهش نده بزار خودش بیاد بگه مامان به من غذا بده من گشنمه....من ازبس به زور به پسرم غذا میدادم یه روز دیدم اونم به زور به عروسکش غذا میده هی میگفت بخوردیگه چرا نمیخوری

تا قبل این ویروس میرفتم خونه همسایه ها اما الان نه دیگه  اما اون موقع هم زیاد نمی خورد  ر ...

ی ذره یه نوک قاشق چایخوری بریز با نبات اب بزار اون گوشه بخاری هرروز بهش میدم صبح ها اگه نخورد با قطره چکون بریز تو حلقش

سعی کن هله هوله بهش ندی اگه میتونی یه روز هیچی بهش نده بزار خودش بیاد بگه مامان به من غذا بده من گشن ...

من هله هوله نمیدم در حد خیار شور و تخمه و کشک اونم کم مثلا نصف یه خیار شور کوچیک وای مردم دیگه از نخوردناش

ی ذره یه نوک قاشق چایخوری بریز با نبات اب بزار اون گوشه بخاری هرروز بهش میدم صبح ها اگه نخورد با قطر ...

باشه حالا باید اینم زورکی بدم ببینم چه میشه ممنون گوش دادی به حرفام 

ی ذره یه نوک قاشق چایخوری بریز با نبات اب بزار اون گوشه بخاری هرروز بهش میدم صبح ها اگه نخورد با قطر ...

فقط دعا کن برا بچم دیگه بریدم این همه راه امتحان کردم خسته شدم 

2706