2726
عنوان

دونات خوشمزه من😋😋🤩🤩

| مشاهده متن کامل بحث + 570 بازدید | 31 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مثه بیرونیا شد؟ بافتش چجوری بود؟؟

آره خیلی خوب بود بافتش نرم و اسفنجی بودش

من ریخته ام در رگ تو شیره جان 💞 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان 💞 این هم نفسی چه حس و حالی دارد 💞 در پیکر من دو قلب ضربان دارد🫀🧿💞🧿
2728
چه خوب میشه دستورشو بدی منم درست کنم

@ashpazkhuneyekuchikeman

ببین داخل این کانال برو فیلمشو ببین فقط اگه شیرین دوست دارین شکر بیشتر بزن 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان 💞 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان 💞 این هم نفسی چه حس و حالی دارد 💞 در پیکر من دو قلب ضربان دارد🫀🧿💞🧿
ممنوووون

خواهش میکنم عزیزم 

😱😱😱نوش جونتون😩😩

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست
شماها لاغرید ازینها میخورید خوش به حالتون نوش جان با یه ماه رژیم و ورزش ۱.۵ کم کردم شدم ۶۰ هنوز سه ...

نه بابا من خودم باید 7 تا کم کنم اما درست کردم برا بقیه اعضای خانواده 

سوپ شلغم مامان پز😁

نوش جان عزیزم 🤩

2706