2737
2734

حالت موهات چیه؟

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خشک و موج دار

احتمال زیاد موهات اسیب دیدست 

و 

از پیج فرفری کلاب خرید کن عکس موهات رو بفرست راهنماییت میکنن 

مارک اسی خوب من داشتم 

ولی تنوع محصولشون زیاد قیمتاشم منصفانست و کالاهاشم اصله

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
2738
من فره و یکم خشکه ممنون میشم راهنمایی کنی

بچه ها من خیلی تخصص ندارم چون پول ندارم محصول بخرم امتحان کنم 

چند تا پیشنهاد دارم

الان دوتا پیج میذارم میتونن کمکتون کنن

از این پیج راهنمایی بگیرین عکس موهاتون رو بفرستین کامل راهنملیی میکنه تو همین پیج فرفری کلاب رو تگ کرده از اون خرید کنین از سایر پیجای فروشی که معرفی میکنه من خرید نکردم نمیتونم توصیه کنم

https://instagram.com/ferferireview?igshid=1mi071eoac93o

2706