2737
2734
عنوان

اندر احوالات این روزگار...

336 بازدید | 11 پست

در اخبار و روایات آمده است كه خداوند به حضرت موسی؛ (علی نبینا و آله و علیه السلام)  فرمود:  قحطی خواهد آمد، به قومت بگو آماده شوند !

موسی به قومش گفت و قومش از دیوار خانه های خود بهمدیگر دریچه هایی ایجاد کردند که در هنگام سختی به داد هم برسند که این قحطی بگذرد !

مدتی گذشت اما قحطی نیامد ، موسی علت را از خدا پرسید خدا به او فرمود؛ من دیدم که قوم تو به هم رحم کردند! من چگونه به این قوم رحم نکنم ؟

پس بنا بر این به همدیگه رحم کنیم که خدا هم بهمون رحم کنه نه اینکه ماسک ها را احتکار و بقیمت گران به هموطن خود بفروشند

خصوصا داروخانه ها در این شرایط بر سرجان انسان ها معامله نکنید که خداوند عذاب شدید و الیم برظالمان نازل مینماید % 🔥

خدایا مراقب تو دلیم باش  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بارییییک

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
2728
2738

سر شب با کلی ترس و لرز رفتیم مواد بهداشتی بخریم ماسک زپرتی دونه ای ۵۰۰ تومنا میدادن ۸۰۰۰ الکل و ژل که اصلا گیر نیومد با چاره اندیشی شوهر رفتیم از داروخانه دامپزشکی با هزار مکافات یه بطری الکل گرفتیم و شادمان از این فتح بزرگ برگشتیم خونه😕

خدایا من مواظب فرشته های زمینی ام هستم لطفا تو هم مواظب فرشته کوچولوی من تو بهشتت باش😔