2733
2734

اوایل باز خواهرشوهرام پامیشدن الان اونام انگار نه انگار به یه خدافظی اکتفامیکنن حتی سرجاشونم پانمیشن من اصلا نمیتونم مثل خودشون شم

برای سلامتی پدرمو مادرمو برادرم صلوات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
خیلی دلگیر میشم ازرفتارشون بقیه احتراماشون خوبه ها 

تا مثل خودشون رفتار نکنی متوجه نمیشن رفتارشون ناراحت کننده است

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

برا منم اینجورین...فقطططط برای من ااا   هرننه قمری بره در خونشون مادرشوهرم میره پیشواز   و بدرقه حتی بچه کوچیک باشه ولی برا من نه.....اوایل ناراحت میشدم ولی الان دایورتم من ماهی یبار میرم خونشون   

بماند که میشد کنارم بمانی؛نماندی😢بماند ک کار دلم را ب حسرت کشاندی😔

عروس دیگه ای هم دارن؟ با اونم همونجورین؟

دلم گرفته پدر... 😢😢😢برایم بهار بفرستید، ز شهر کودکی ام یادگار بفرستید، دلم گرفته پدر! روزگار با من‌نیست دعای خیر و صدای دوتار بفرستید، اگر چه زحمتتان میشود ولی این بار، برای فرزند خود قرار بفرستید، غم از ستاره ، تهی کرد آسمانم را، کمی ستاره  دنباله دار بفرستید، تمام روز و شب من پر از زمستان است، دلم گرفته برایم بهار بفرستید😔😔😔😔😔برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید♥

اتفاقا منم چند وقته سر همین مساله ناراحتم.

میدونی چیه من قبلا که میومد جلو در استقبال و بدرقه برای خداحافطی هی بهشون میگفتم بفرمایید طور خدا ....رو تعارف میگفتم

اما اینها انگار سواستفاده کردن منتظر بودن موقعی که دیگه باهام لج افتادن دیدم دیگه برام ارزشی نمیذارن 

ولشون کن . فقط یاد بگیر کلااااااااا دیگه اگر کار محبتی چیزی کردن تو نه بهشون نگو . و بذار انجام بدن . خودت سنگین و جدی بگیر

2706