2737
2734
چرا من نماز میخونم.فقط روزایی که حالم خیلی بد باشه مثل امروز نمیخونم.انگار نمیتونم هیچکاری انجام بدم

.ببین تو همچین مواقعی هرچه از دستت بر میاد بخون ولی نزار قضا بشه.مثلا حالتت طوریه که میخونی میگی باطله بگو عیبی نداره وهمون رو بخون.یا فکرای منفی به سرت میاد نمازم قبول نمیشه بگو عیبی نداره قبول نشده شم خوبه

اگه لینک آ تبریزیان یا جای مطمئن دیگری خواستی میتونم بفرستم.

البته پیش متخصص بری بهتره

کاربر مرد
.ببین تو همچین مواقعی هرچه از دستت بر میاد بخون ولی نزار قضا بشه.مثلا حالتت طوریه که میخونی میگی باط ...

قبلا وسواس تمیزی و نماز خوندن  داشتم.الان وسواس تمیزیم خوب شده.وسواس فکری دارم فکرای تکراری.۹ماه پیش فوق تخصص رفتم قرصاش حالمو بدتر کرد.الان میخوام طب سنتی برم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
تو درمان فکر میکنم سوادت بالاتر باشه بی تاثیر نیستش.مثلا اگه احکام بلد باشی مثلا شاید تو یه سری جاها ...

نه وسواس تمیزیم خوب شده.الان وسواس فکریه.همش فکرم درگیره.همش فکر میکنم اتفاق بدی میفته.بعضی چیزا ربطی به سواد نداره خودم میدونم فکر بیخودیه امادلیل منطقی نداره 

نه وسواس تمیزیم خوب شده.الان وسواس فکریه.همش فکرم درگیره.همش فکر میکنم اتفاق بدی میفته.بعضی چیزا ربط ...

تازهدتا اونجایی که اطلاع دارم فکر منفی از بلغم .مثلا پدرت امروز دیر میاد از سر کار شما فکرت هزار جا میره از بیمارستان و تصادف و...ولی یه فرد طبع گرم میگه نه بابا حتما باز رفته خانه رفیقش .

کاربر مرد
تازهدتا اونجایی که اطلاع دارم فکر منفی از بلغم .مثلا پدرت امروز دیر میاد از سر کار شما فکرت هزار جا ...

نه آزمون دادم طبعم صفرا دراومد نمیدونم درسته یا غلط..ولی اون قسمت نگرانیو درست گفتین

2706