2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اره خدابیامرز پدربزرگم دعانویس بود چندباراون گرفت برام بعد خودش یاد داده بود خودم میگرفتم براخودم کتاباش نسخه خطی و قدیمی بودن

ولی به اینچیزااعتقاد ندارم کلا

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

من اصلا اعتقاد ندارم به هیچ وجه یه بار یکی از دوستام گف بیا امتحان کن پولشو اصلا من میدم تو فقط ببین راسته یا دروغ وای خدایی از حق نگذریم یه چیزایی ب من گف خودمم تعجب کردم تازه حضوری ن از روی عکس پای تلفن

نمی تونم بهت قول بدم همه مشکلاتت رو حل میکنم ولی بهت قول میدم که مجبور نیستی تنهایی با همشون رو به رو بشی 🙂 من هیچ وقت نصیحت نمیکنم منم‌میشینم پا به پات غصه میخورمو میگم : مجبور نیستی همیشه خوشحال باشی،همیشه بخندی!حق داری اگه یه وقتایی دلت بگیره اما باید بدونی یکی تو این شرایط پشتته و من برای تو دقیقا همون یکیم ♡♡♡من جای همه دنیا و آدماش عاشقتمو دوستدارمو تا اخر عمر برات می مونم اصلا ب قوله یکی از کاربرای اینجا من حتی از ناراحت شدنی ک دلیلش تو باشیم لذت میبرم💍❤ من از زمانی که او دوستم دارد در چشم خود ارجمند می آیم💜☺ ( عاشق شعرو ادبیاتم ) 

سلام عزیزم ببخشید سوال منم هست ببخشید که اینجا مطرح میکنم 

من رابطه پدر مادرم خیلی سرد و خشکه هم خودشون اذیت میشن هم ما بابام شاید چندماه سر کاره اصلا نمیتونه بیاد بعد 1 هفته میاد مجبوره باز برگرده همه بهم میگن دعا بگیر یه دوستی هم اینجا بهم شماره دعا نویس داد نمیتونم اعتماد کنم نمیدونم چرا شما تجربه ای ندارین؟ 

دنیـا همه شعر است به چشمم، اما، شعری که تکان داد مرا، چشمِ تو بود❤️
اره خدابیامرز پدربزرگم دعانویس بود چندباراون گرفت برام بعد خودش یاد داده بود خودم میگرفتم براخودم کت ...

یه کارای خاصی انجام داده بودن که دعانویس شده بودن ؟ دعاهایی که مینوشتن تاثیر داشت ؟ اخه من یه بار خودم یه دعایی نوشتم بی نتیجه بود . میخام ببینم اگه به همین اقایی که برام سرکتاب گرفت بگم دعا هم بنویسه ولی میترسم بی نتیجه باشه

یه کارای خاصی انجام داده بودن که دعانویس شده بودن ؟ دعاهایی که مینوشتن تاثیر داشت ؟ اخه من یه بار خو ...

کارخاصی نکرده بودن پدر و پدربزرگشونم دعانویس بوده نسل به نسل چرخیده بودگفتم که من خودم اعتقاد نداشتم و ندارم ولی خوب خیلیا میمومدن ودعامینوشتن ونتیجه هم میدادبراشون ولی درکنارش کسایی هم بودن که نتیجه نداشت 

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
سلام عزیزم ببخشید سوال منم هست ببخشید که اینجا مطرح میکنم  من رابطه پدر مادرم خیلی سرد و خشکه ...

اینجا خیلی مورد اعتماد نیست . دوبار من پول واریز کردم به حساب دوتا خانم که برام فال بگیرن ولی اصلا جوابمم ندادن . این حاج اقایی که من پیشش رفتم، عمم معرفی کرد .چند سال پیش بچه دار نمیشد رفته بوده پیشش دعا گرفته بود .بچه دار شدند .

اینجا خیلی مورد اعتماد نیست . دوبار من پول واریز کردم به حساب دوتا خانم که برام فال بگیرن ولی اصلا ج ...

نه اینجا فقط شماره دادن و گفتن که ازش دعا میگیرن مال نی نی سایت نبود گفت از واتساپ پست میکنه 

از قران برات گرفت؟ 

دنیـا همه شعر است به چشمم، اما، شعری که تکان داد مرا، چشمِ تو بود❤️
نه اینجا فقط شماره دادن و گفتن که ازش دعا میگیرن مال نی نی سایت نبود گفت از واتساپ پست میکنه  ...

اها . اگه حضوری بری بهتره . تو همه شهرها دعا نویس نویس هست . 

حواسم نبود ببینم قرانه یا چیز دیگه .همش میترسیدم یه جن بیاد خفم کنه    

2706