1676
1605

کرم پودر تیوپی مشکی کالیستا.عالیهههه.مات .رنگ بندی عالیه.پوشش دهی متوسط .سبک و طبیعی قیمتشم مناسبه 45.دیجی کالا کمترم میده.من پوستم چربه خیلیی راضیم .

خیلی ستمه اگه بعد تو تابستون بفهمی کرونا نه تنها ازبین نمیره بلکه توسط پشه منتقل میشه😶مثلا تو دیگه تو وایتکس هم بخوابی دیگه فایده نداره یه پشه که ناقل باشه حله😈از الان برید پشه بند بخریدد😶

با تچکر 🎀

به سر آستین کارگری که دیوارت را میچیند و به تو می گوید،ارباب ...نخند!😢به راننده چاق اتوبوس😔...... به رفتگری که درگرمای تیر ماه کلاه پشمی به سر دارد😟 ....به پارگی ریز جوراب کسی در مجلسی😌......به اشتباه لفظی بازیگر نمایشی😞....نخند،نخند که دنیا ارزشش را ندارد که تو به خردترین رفتارهای نابجای آدمی بخندی!!….که هرگز نمیدانی چه دنیای بزرگ و پردردسری دارند!!!آدمهایی که هر کدام برای خود و خوانواده ای همه چیزو همه کسند🙃🙃!!آدمهایی که به خاطر روزیشان تقلا میکنن،بار میبرند،کهنه میپوشند،سرماو گرما میکشند،وگاهی خجالت هم میکشند،......خیلی ساده🎀🎀
با تچکر 🎀

❤😘😀

خیلی ستمه اگه بعد تو تابستون بفهمی کرونا نه تنها ازبین نمیره بلکه توسط پشه منتقل میشه😶مثلا تو دیگه تو وایتکس هم بخوابی دیگه فایده نداره یه پشه که ناقل باشه حله😈از الان برید پشه بند بخریدد😶

منم راضیم ازین به بعد میخوام کالیستا بگیرم خیلی سبکه و برق نمییوفته نمیماسه تیکه تیکه نمیشه اکسید نمیشه 

درد داره وقتی ساعت هامیشینی به حرف هایی که هیچ وقت قرار نیس بگی فکر کنی💔🍻تو هوامی یا دوامی که بی تو دل اروم نداره❤

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1677
منم راضیم ازین به بعد میخوام کالیستا بگیرم خیلی سبکه و برق نمییوفته نمیماسه تیکه تیکه نمیشه اکسید نم ...

👍👍😍دقیقااا

مرسی 

فداا

انگار اومدی محصول خودتو تبلیغ کنی😁😁😁

ی دختریم ک عاشق رقص و موزیکم💟💟💟 بردی دل از باورِ من، ای ترک غارتگر من مِی بردی از ساغر من ،یکدم بشین در بر من دلبر، ای ترک غارتگر من دستی بکش بر سر من جانم رسید بر لب من ای دلبره دیوانه ی من😍        همیشه عشق باشد همیشه برکت با باشگاه پرواز650😍😍😍                                         🌹  شبکه دو  🌹                            😍 من یک دختر ترکم😍  یک دهه ۸۰ایم😎
👍👍😍دقیقااا

من ۴۰ سالمه فک کن چقد کرم امتحان کردم تا این سن واقعا راضی بودم ازین کرم 

درد داره وقتی ساعت هامیشینی به حرف هایی که هیچ وقت قرار نیس بگی فکر کنی💔🍻تو هوامی یا دوامی که بی تو دل اروم نداره❤
1665
انگار اومدی محصول خودتو تبلیغ کنی😁😁😁

اره منم همچین حسی بهم دست داد😂😂😅باور کن شونصدتا کرم عوض کردم.یکی از کاربرای همینجا بهم گفت دمش گرم

درست میگی عزیزم من پارسال خریدم عالیه بسیار راضیم همه چیش خوبه

من وقتی میام نی نی سایت 👈     بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥
پوشش دهی مناسب ینی سفیدشو بزنیم رو صورتمون معلومه زیرش سبزه ایم یکم؟

نه کرم پودر رنگ خود پوستتو بگیر به نظرم این یه مدلیه خیلی قشنگ میشینه رو پوست.پوشش دهی ش متوسطه مثل کرم گریم و اینا نیس

من ۴۰ سالمه فک کن چقد کرم امتحان کردم تا این سن واقعا راضی بودم ازین کرم 

منم خیلیی کرم عوض کردم همه قیمتی امتحان کردم این از همه بهتر بوود

درست میگی عزیزم من پارسال خریدم عالیه بسیار راضیم همه چیش خوبه

😍😘😘

اره منم همچین حسی بهم دست داد😂😂😅باور کن شونصدتا کرم عوض کردم.یکی از کاربرای همینجا بهم گفت دمش گر ...

بابا دمش گرم😁

ی دختریم ک عاشق رقص و موزیکم💟💟💟 بردی دل از باورِ من، ای ترک غارتگر من مِی بردی از ساغر من ،یکدم بشین در بر من دلبر، ای ترک غارتگر من دستی بکش بر سر من جانم رسید بر لب من ای دلبره دیوانه ی من😍        همیشه عشق باشد همیشه برکت با باشگاه پرواز650😍😍😍                                         🌹  شبکه دو  🌹                            😍 من یک دختر ترکم😍  یک دهه ۸۰ایم😎
اره منم همچین حسی بهم دست داد😂😂😅باور کن شونصدتا کرم عوض کردم.یکی از کاربرای همینجا بهم گفت دمش گر ...

من که مای میزنم ۲۵ تومان😁😁

خیلی هم راضیم 

حالا اینم ک گفتی امتحان میکنم ببینم چطوره

گاهی اگر یک دوستت دارم را ثانیه ای به تاخیر اندازی، سال ها دیر می شود...  
1645