2733
2734
عنوان

روش شستن صحیح سبزی خوردن

398 بازدید | 19 پست

بعداز خرید سبزی  نوبت  راهنمایی واسه شستنشه😂

من سبزیارو که پاک کردم داخل لگن  ریختم و توش آب و سرکه ونمک اضافه  کردم چند ساعتی موند بعدش برداشتم آب کشی  کنم خیلی وسواس دارم رو سبزی چند بار شستم پلاسیده میشن اینطوری😐چیکار  کنم؟راستی رنگ  تربچه ها با سرکه و نمک کامل  رف😮😮

راستی اون مقداری که لازم  بود رو شستم بقیش رو گذاشتم یخچال  موقع  استفاده بشورم درسته؟ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

نه  دیگه همه رو با هم بشور 

منم عصری سبزی پاک کردم شستم 

با آب خیس کردم یبار آبکشی کردم که خاک ها و گل  هاش بره  دوباره خیس کردم مایع ریختم چند قطره هم زدم ابکشی کردم دونه دونه

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
2738
نه  دیگه همه رو با هم بشور  منم عصری سبزی پاک کردم شستم  با آب خیس کردم یبار آبکشی ...

نمیذارید بمونه و خیس بخوره؟من میذارم چن ساعت داخل آب می مونه😐فک کنم ایراد از اینجاس

چرا؟

هنوز درگیره سبزی هستی؟😂😂😂حتما بچه نداری؟

چندساعت سبزی رو خیس کردی؟😲😲😲😲 ۱۵ مین بسه و آبکشی کن دوباره خیس کن من سه یا چهاربار سبزی رو خیس میکنم اما زمان کم نه چند ساعت

تربچه هااا احتمالا چینی بودن😂😂😂

دخترم تو حقته یه مامان خوش تیپ داشته باشی😍😍من یه مامان خوشتیپم😎😎😎
نمیذارید بمونه و خیس بخوره؟من میذارم چن ساعت داخل آب می مونه😐فک کنم ایراد از اینجاس

نه خیلی 

نهایتا نیم ساعت 

اخه لیچ میوفته به سبزی له میشن

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@

چند ساعت نزار دیگه سبزی مزه اب میده

مایع ظرفشویی هم نریز خیلی مضره یا محلول مخصوص بگیر یا همون نمک کافیه

دخترم تو حقته یه مامان خوش تیپ داشته باشی😍😍من یه مامان خوشتیپم😎😎😎
2706