2737
2734
عنوان

برادرم با علائم كرونا رفت بيمارستان 😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 4115 بازدید | 115 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه اینا ک شامل نمیشه....بیماری هایی شامل میشه که سیستم ایمنی بدن ینی همون گلبول های سفید بدن فرد ضعی ...

من تیروئیدم خود ایمنیه یعنی هاشیموتو، منظور همه بیماری های خود ایمنیه یا مثلا بعضی هاش مثل ام اس و...

دنیام دخترم
2728
نه اینا ک شامل نمیشه....بیماری هایی شامل میشه که سیستم ایمنی بدن ینی همون گلبول های سفید بدن فرد ضعی ...

خب مگه اونایی که بیماری قلبی یا دیابت دارن اینا که بیماری خودایمنی نیس که .

آخه چون من باید برم مشهد دکتر واسه این موندم برم یا نه 

ممکن هم هست سرما خورده باشه چون تو جلسه صبح حالش خوب نبود

دقیقا چون ابریزش از علایم‌سرماخوردگیه همه پزشکا میگن‌کرونا‌ ابریزش نداره اما چون اون یارو گرفته باید رو عقل خودمون بگیم داره🙄

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
دقیقا چون ابریزش از علایم‌سرماخوردگیه همه پزشکا میگن‌کرونا‌ ابریزش نداره اما چون اون یارو گرفته باید ...

عزیزم گفته 80درصد ابریزش بینی نداره 20درصد دارن

دنیام دخترم
2738
آره بدبخت حتی فین کرد میگن الکی فین کرده وعرقش الکی بوده

به هرحال حرکاتش غلط بود ادم مشکوک به بیماری باید ماسک بزنه ودستکش دستش کنه وفاصله رو با بقیه رعایت کند ایشون باید الگو بقیه باشه این بی ملاحظگی واقعا عجیبه 

همه باید ماسک بزنند چرا؟ چون ممکنه خودشون ندونند وناقل بیماری باشند وبه بقیه منتقل کنند پس همه باید ماسک بزنند

من تیروئیدم خود ایمنیه یعنی هاشیموتو، منظور همه بیماری های خود ایمنیه یا مثلا بعضی هاش مثل ام اس و.. ...

عزیزم در کل ترس بیخود خودش سم هست...من پدر خودم سیروز کبدی بود!!! ینی یه بیماری خود ایمنی به شدتتتتتت قوی و سیستم دفاعی ضعیف...نباید ترسید...باید فعلا فقط مراعات کرد و اگرم کسی مبتلا شد بیماری ای نیست ک آدم وحشت کنه..ترس بیش از حد خودش باعث میشه اتفاقات بحرانی بشه...در کل تمام بیماری های گروه های خود ایمنی سیستم دفاعی بدنشون از فرد عادی ضعیف تر هست طبیعتا و باید مراقبت بیشتری کنن.

دقیقا چون ابریزش از علایم‌سرماخوردگیه همه پزشکا میگن‌کرونا‌ ابریزش نداره اما چون اون یارو گرفته باید ...

به هرحال حرکاتش غلط بود ادم مشکوک به بیماری باید ماسک بزنه ودستکش دستش کنه وفاصله رو با بقیه رعایت کند ایشون باید الگو بقیه باشه این بی ملاحظگی واقعا عجیبه 

همه باید ماسک بزنند چرا؟ چون ممکنه خودشون ندونند وناقل بیماری باشند وبه بقیه منتقل کنند پس همه باید ماسک بزنند

2706