2733
2734
عنوان

برادرم با علائم كرونا رفت بيمارستان 😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 4115 بازدید | 115 پست
نگرااان نباشین بابا از انفولانزا کم خطرتره من  N1H1 گرفتم بدون حتی یه قرص خوب شدم نمردمم دیگه ا ...

بله دقیقا توو عکس هم گذاشته بودن و مقایسه کرده بودن علائمش رو واقعا آنفولانزا خطرناک تر بود . ولی چرا انقد ک رونا مطرحه و یا اینهمه کشته تووو چین 😥

من حتی خودمم درست نمیشناسم چ برسه ب بقیه🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگران نباش..کرونا هم باشه خدایی نکرده کشنده ک نیست..از آنفولانزا ضعیف تره..فقط باید ایزوله و تحت مرا ...

فکر نکنم از آنفولانزا ضعیف تر باشه ، با این حرفها نمیشه مسئله رو حل کرد! ریه ها درگیر میشه و کلیه ، چجور میگید کشنده نیست.. کلا ویروس انفلانزا و ک رونا به ریه آسیب می‌زنند و ذات الریه میشه که خیلی خطرناکه.. 

بله دقیقا توو عکس هم گذاشته بودن و مقایسه کرده بودن علائمش رو واقعا آنفولانزا خطرناک تر بود . ولی چر ...

انفولانزا بیشتر از این تو امریکا کشته داده!این بخاطر اینکه خیلی خیلی واگیرداره اینجوری شده چون سریع اپیدمی میشع 

2731
بله دقیقا توو عکس هم گذاشته بودن و مقایسه کرده بودن علائمش رو واقعا آنفولانزا خطرناک تر بود . ولی چر ...

چون انفولانزا واکسن داره این نداره

چون دارو خاص داره این نداره

چون این فراگیریش زیادتره وهمین فراگیر زیادش خیلیها رو میکشد

اولا که جوونا درمان میشن نگران نباش, ان شاءالله جواب آزمایش منفی میشه, برای شهدا دورکعت نماز نذرکن جواب منفی باشه, منم آیت الکرسی میخونم توهم بخون

همی نالم که مادر دربرم نیست          ‌                          صفا و سایه او برسرم نیست                                       مراگر دولت عالم ببخشند                                          برابر بانگاه مادرم نیست
اولا که جوونا درمان میشن نگران نباش, ان شاءالله جواب آزمایش منفی میشه, برای شهدا دورکعت نماز نذرکن ج ...

ممنونم عزيزم 

نگران مامان بابا هم هستم اونا بگيرن چي😭

2738
انفولانزا بیشتر از این تو امریکا کشته داده!این بخاطر اینکه خیلی خیلی واگیرداره اینجوری شده چون سریع ...

امریکا رو ول کنید 

ما الان کشور دوم از لحاظ کشته هستیم 

ایتالیا کمتر از ما کشته داده قرنطینه کرده 

چین قرنطینه کرد 

ما میگیم چین وایتالیا اشتباه کردند قرنطینه کردند  اونوقت چرا معلوم نیست؟

ممنونم عزيزم  نگران مامان بابا هم هستم اونا بگيرن چي😭

عزیزم اینجوری نکن, بعدشم بهشون استرس نده استرس ایمنی بدنو کم میکنه

همی نالم که مادر دربرم نیست          ‌                          صفا و سایه او برسرم نیست                                       مراگر دولت عالم ببخشند                                          برابر بانگاه مادرم نیست
اي خدا اين چه مصيبتي بود اين مسئولين نفهم با بيتدبيريشون مارو بدبخت كردن

وا چه ربطی داره تو37کشور این ویروس هست الان چرا اسم مسئولین روزبوناس

من میترسم😭

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰
2706