2726

سلام خانوم

یه سوال فنی دارم 

شما از اندیکاتور cmf تا حالا استفاده کردین؟ چقد برای بازار بورس تهران معتبره؟ و بازه چن روزه معمولا پیشنهاد میشه 12 یا 9 روز؟ 

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
ممنونم عزیزم که جوابمو دادی، سهم من فروش رفت الان تو قسمت وضعیت مالی من نوشته ۲۲۵۰۰۰ تومن مانده قابل ...

خواهش میکنم منم هم تازه کارم سوال رو باید پرسید دیگه مشکلی نداره

بر اساس قانون تسویه وجوه، تسویه مالی سهامی که خریداری شده یا به‌فروش می‌رسد، بعد از سه روز کاری انجام می‌گیرد و به دلیل معاملات متعدد، در روزهای مختلف، بین مانده قابل معامله و مانده قابل برداشت تفاوت ایجاد می‌شود.

با جمع هردو مبلغ میشه سهم خرید

کاربر آقا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کسی می دونه‌.هنگام ورود به آساتریدر.چرا رمز و کاربری و می زنه اشتباهِ...همه راه های بعدش هم می رم..اما موفق نمی شم

تا دیروز می تونستم وارد سامانه بشم اما حالا نه....

حال 
کسی می دونه‌.هنگام ورود به آساتریدر.چرا رمز و کاربری و می زنه اشتباهِ...همه راه های بعدش هم می رم..ا ...

از طریق مرورگر یه بار امتحان کن

تنظیمات مرورگر رو بذار روی حالت دسکتاپ

کاربر آقا 
از طریق مرورگر یه بار امتحان کن تنظیمات مرورگر رو بذار روی حالت دسکتاپ

مرسی درست شد..در اپلیکیشن آساتریدر هم همچین مشکلی هست اونجا رو باید چکار کنم؟؟؟

در صفحه توافقنامه هم چند تا بیانیه اومده برام ..همه رو باید تایید کنم؟؟

حال 
سلام عزیزم من تازه میخام برم توی بورس اصلااااا هیچی نمیدونم که از کما شروع کنم و اینا میتونی راهنمای ...

سلام

از عرضه اولیه شروع کن

قراره تا پایان سال سه تا بیاد

کد بورسیتونو بگیرید گوش بزنگ باشید

تاپیکای استارتر رو هم دنبال کنید

چندتا اموزشی هم داره.. مطالعه کنید

** حسبنا الله و نعم الوکیل  **  ** لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم **                                                                       بین ۷۲ سر کاش سری بود مرا
سلام عزیز خسته نباشی من چند روزه صبحا در خواست خرید دوباره نماد قرن رو میکنم. اما متاسفانه موفق نمی ...

راس ساعت ۸:۲۹:۵۹ ثانیه اقدام کن

اما خب اره سخت و تقریبا شانسیه

** حسبنا الله و نعم الوکیل  **  ** لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم **                                                                       بین ۷۲ سر کاش سری بود مرا
من نمیفروشم ، میذارم یکسال بمونه ، پولشو لازم ندارم ، بقیه عرضه ها رو هم اصلا نمیفروشم 

از قبلم داشتین ؟

قبل از فروی

2706