2726

نکته مهم: این بیماری جدید مثل آنفولانزا است آیا شما موقعی سرما می خورید چه کارهایی انجام می دید؟ همان کارها را برای بیماری جدید باید انجام داد.

ترس نداره.ماسک هم نیاز نیست.اگر کسی سرما خوردگی داشت ماسک میزند.

ملت همه صف کشیدن برای ماسک؟خجالت هم نمیکشن اسمشون را گذاشتن باسواد.مگه مریض هستید که ماسک میزنید.من که اصلا خود اصل بیماری هم باور نکردم.

خخخخخخخخخخخخخ

سهام کلر را تا شنبه نگه دارید اما 4 شنبه سهم را تا آخر وقت باید زیر نظر گرفت یهو ریزش نکند.فعلا صف خرید هست اما یک جایی رشد سهم متوقف میشود و در هفته ها و ماههای بعدی دوباره رشد سهم ادامه خواهد داشت چون برخی ارزش واقعی سهم کلر را 7000 تومان پیش بینی کرده اند.

نحوه فروش سهام کلر با نرم افزار آساتریدر کارگزاری  آگاه:

وارد برنامه شوید روی دیدبان کلیک کنید تا سهام شما را نشان بدهد.

روی کلر کلیک کنید تا صفحه معاملات باز شود آنگاه روی فروش در پایین صفحه کلیک کنید.

حالا باید نگاه کنید اسم سهام کلر بالای صفحه نوشته شده و تعداد سپرده گذاری که همان تعداد سهام خریداری شما است که 38 یا 37 سهم است را نشان می دهد.

بالای صفحه بالاترین قیمت که الان 52945 ریال است را نشان می دهد را میتوانید بنویسید.قیمت روزهای بعدی بالاتر از امروز  است.

حجم هم همان 38 یا 37 سهم سپرده گذاری شده را بنویسید.منظورم همان تعداد سهام خریداری شده شما است.

بعد فروش میزنیم بعد چند ثانیه دوباره روی ارسال کنم کلیک کنید.

دیگه باید منتظر فروش بود.

در قسمت سفارشات باید سفارش شما ثبت شده باشد.حذف و ویرایش درخواست فروش شما هم در همان قسمت سفارشات امکان پذیر است.

بقیه سهام ها هم روش فروشش همینطوری است.

اگر معامله شد مبلغ مانده شما باید اضافه شود.

اونایی که وقت دارند هر روز صف خرید در جدول زیر اطلاعات نماد سهم را زیر نظر بگیرند میتوانند تا وقتی که صف خرید وجود دارد سهم را نفروشند.همین که صف ریخت بفروشند.

اونایی که هدف دراز مدت برای 2 یا سه ماه بعد دارند میتوانند سهم را نگه دارند تا قیمتش تا 7000 تومان هم برسد.

البته این نظرات احتمالی است و مسئولیت خرید فروش بر عهده خودتان است و نظر من هم مشورتی است.

نحوه فروش سهام کلر با نرم افزار ایزی تریدر کارگزاری مفید:

وارد کد بورسی خودتون شوید آنگاه روی پرتفو کلیگ کنید تا سبد سهام نشان داده شود.

تعداد دارایی سهام کلر جلوی اون نوشته شده 38 یا 37 سهم است.

آنگاه روی کلر کلیک کنید تا جدول خرید و فروش فعال شود زیر آن جدولی است که تعداد و حجم و قیمت خریدار و فروشنده را نشان می دهد که فعلا خریدار زیاد است اما فروشنده نیست.اما ممکن است یهویی صف خریدار ریزش کند.

آنگاه روی فروش کلیک میکنیم تعداد که همان 38 یا 37 سهم را مینویسم و قیمت هم بالاترین قیمت روز به ریال مینویسیم که امروز 52945 ریال است.روزهای بعد قیمت بالاتر است.

سپس ارسال فروش میزنیم.

هر کسی قصد دارد کوتاه مدت سود کند شنبه فرصت فروش کلر است.

ممکن است یهو صف خرید ریزش کند.پس باید خودتون حواستون به صف خریدارها و فروشنده ها باشد.

اونایی که قصد دراز مدت برای 2 یا 3 ماه دارید میتوانند سهم را نگه دارند تا بشود 7000 تومان.

البته این نظرات احتمالی است و مسئولیت خرید فروش بر عهده خودتان است و نظر من هم مشورتی است.

همیشه برای خودتان هدف داشته باشید زندگی بی هدف آخر عاقبت ندارد.اگر خدا بشما چیزی بیشتر از دیگران داد مغرور نشوید و طوری رفتار کنید که همیشه خیرتون به دیگران برسد و بی جهت درباره چیزی که نمی دانید قضاوت نکنید و مشکلات زندگی خودتان را پیش همه بازگو نکنید و مشورت از آدمای باتجربه بشنوید و همیشه عاشق پدر و مادر و خواهر برادر خودتان باشید بعد همسر و فرزند.چون کسی که خانواده اولش را فراموش کند خانواده دومش هم فراموش میکند.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

تاپیک قبلی را قفل کردم و فردا درخواست حذفش را میزارم.

چون احساس کردم فردا شاید صف کلر ریزش کند.

اما الان مطمئن شدم تا شنبه کلر مثبت است.

البته شنبه هم باز شاید نظر جدید گذاشتم تا تازه واردها به بورس ضرر نکنند.

البته عرضه اولیه ها را اگر چند ماه نگه دارید همشون رشد خوبی میکنند.

بیشتر مد نظرم افرادی هستند که میخواهند قبل عید زودتر سیو سود کنند و قصد دراز مدت ندارند.

همیشه برای خودتان هدف داشته باشید زندگی بی هدف آخر عاقبت ندارد.اگر خدا بشما چیزی بیشتر از دیگران داد مغرور نشوید و طوری رفتار کنید که همیشه خیرتون به دیگران برسد و بی جهت درباره چیزی که نمی دانید قضاوت نکنید و مشکلات زندگی خودتان را پیش همه بازگو نکنید و مشورت از آدمای باتجربه بشنوید و همیشه عاشق پدر و مادر و خواهر برادر خودتان باشید بعد همسر و فرزند.چون کسی که خانواده اولش را فراموش کند خانواده دومش هم فراموش میکند.

سلام عزیزم من تازه میخام برم توی بورس اصلااااا هیچی نمیدونم که از کما شروع کنم و اینا میتونی راهنماییم کنی میخام تقریبا با ۴۰۰یا۵۰۰هزار تومن شروع کنم...

ویدئویی اموزشی چیزی هس ک ببینم یکم یاد بگیرم

برای سلامتی پسرم و خانوادم صلوات بفرستین..یه صلواتم برای اینکه خونمون زودتر ساخته بشه...اگه فرستادین بگین منم براتون بفرستم

فکراقتصادی جان لطفا یه گروه بزن ، راهنماییمون کن بجز عرضه اولیه چی بخریم که خوب سود کنیم ؟ 

اصلا درست هست تا بعده عید صبر کنیم و چیزی نخریم ؟ من خیلی دارم میشنوم که میگن از اردیبهشت به بعد خرید بزنید 

استارتر عزیز..برای خرید سهام چه نوع شرکت هایی رو پیشنهاد می دید...شرکت های حمل و نقلی رو...خوراکی...سیمان و اینجور چیزها رو؟؟؟کدومشُ😊😊

بعد هم اینکه من طاقت ندارم چپ و راست برم سود و زیانم رو رَصَد کنم..با توجه به این روحیه ..شما چه سهامی رو پیشنهاد می دید؟؟؟

ممنون می شم جواب بدید

سلام عزیز خسته نباشی

من چند روزه صبحا در خواست خرید دوباره نماد قرن رو میکنم. اما متاسفانه موفق نمیشم و جایگاهم رقم بالایی میشه.

راهکاری دارید که بتونم سهم قرن رو دوباره بگیرم؟

نمیخواد تغیر بدید یا چیزی بنویسید

ممنونم عزیزم که جوابمو دادی، سهم من فروش رفت الان تو قسمت وضعیت مالی من نوشته ۲۲۵۰۰۰ تومن مانده قابل معامله و مانده قابل برداشت۱۶۰۰۰ تومن که از معامله قرن تو حسابم مونده، این یعنی چی؟ اگه بخوام سهم بخرم فقط از مانده قابل معامله کم میشه یا اون ۱۶ تومنم میشه بهش اضافه کرد؟ ببخشید من تازه وارد هستم شاید سوال هام خیلی ابتدایی باشه

2706