2733
2734
عنوان

عزیزان نیاز دیدم تاپیک بزنم

233 بازدید | 15 پست

هر کدومتون یک مادر،  پدر، خواهر و برادر و... هستید.بیاین از خودمون شروع کنیم. رعایت کنیم یه هفته تاحدامکان بیرون نریم حتی توی شهرهایی که علایم مشکوک ندارن. فکرکنم میشه یک هفته دیرتر مانتو یا...خرید. رعایت کنیم. به فکر هم باشیم. انشاءالله به برکت این ماه عزیز بلا دور بشه.

🌹

🖤                                                         1398.12.10                                                             تو زندگی هر کس یکی هست که هرگز فراموش نمیشه.  هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست.                                  من غم انگیزترین شعر جهانم........ تو نخوان.              

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ن دیگه اینا ک مث ما جون دوست نیستن اخرش مرگه دیگه

ماشالا احتمالا خونواده هم ندارن ک براشون مهم نیس😏

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

فکر نمیکنم نخرن هم اتفاقی بیفته  والا بعضیا نه فقط خودشونو بقیه رم تو خطر میندازن با بی عقلیاشون من نمیدونم اگر بمیرن مامتو و خرید عید به چه دردشون میخوره که انقدر اصرار دارن بهش تمام مراکز خرید توشون مورد مبتلا و مشکوک بوده چون خودم از نزدیک در جریانم میدونم و فقط فقط از رو سیاست کثیف برای تعطیل نکردن اعلام نمیکنن بعد این مردم معلوم نیست چی میخورن پامیشن میرن بیرون واقعا

2738

با این روندی که داره پیش میره همین مردم اینقدر ویروسو گسترش میدن که تا عید همه رو قرنطینه میکنن و باس اونقدر لباس و کیف و کفشی که خریدن واسه عید تو کمد خاک بخوره

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖
با این روندی که داره پیش میره همین مردم اینقدر ویروسو گسترش میدن که تا عید همه رو قرنطینه میکنن و با ...

کاش رعایت کنیم انشاء الله تا عید ریشه کن شه. خیلیامون شوهرامون مجبورن برن سرکار. ما باید دیگه بیشتر رعایت کنیم. که گسترش پیدا نکنه به حق علی.

فکر نمیکنم نخرن هم اتفاقی بیفته  والا بعضیا نه فقط خودشونو بقیه رم تو خطر میندازن با بی عقلیاشو ...

این مردم منم شمایید همه این دوستان. کاش رعایت کنیم تک به تک

2706