2726
عنوان

بچه که بودم..

416 بازدید | 25 پست

یه عروسک بابام آورده بود از کربلا واسم این آهنگه رو میخوند انقد دوستش داشتم عروسکه رو اسمشو گذاشته بودم آمنه 😂یه سگ هم داشت رو صندلی میشست دلم تنگولید واسش https://www.google.com/amp/s/amp.tarafdari.com/node/943510/amp

....... I'm in love I'm not alone 💖💖

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
شما دانشجو پرستاری هستی؟؟؟؟ دولتی؟؟؟ من خیلی دوست دارم پرستاری بخونم😢 قبول نشدم رتبت چند شد؟ روزان ...

ن عزیزم آزادم رتبم حدود یازده هزار منطقه یک سال 97کنکور دادم خیلی نخوندم 😑🤦🏻‍♀️کاش بیشتر میخوندم

ن عزیزم آزادم رتبم حدود یازده هزار منطقه یک سال 97کنکور دادم خیلی نخوندم 😑🤦🏻‍♀️کاش بیشتر میخوندم

چقدر شهریه میدی؟؟ با ۱۱هزار قبول نشدی؟؟؟؟؟‌😦 من منطقه دو ام

خودتم واسه شهریه کار میکنی؟؟؟

🤵‍♀️💗🕊
چقدر شهریه میدی؟؟ با ۱۱هزار قبول نشدی؟؟؟؟؟‌😦 من منطقه دو ام خودتم واسه شهریه کار میکنی؟؟؟

حدود هفت و خرده ای هر ترم چرا قبول میشدم ولی شهرای دور نمیخواستم خودم سخته واسم و اینکه منطقه یک بودم منطقه یک قبولی دولتی ظرفیتش کمه دولتی فرهنگیان آوردم نرفتم فعلا کار نمیکنم شاید از تابستون کار کنم

حدود هفت و خرده ای هر ترم چرا قبول میشدم ولی شهرای دور نمیخواستم خودم سخته واسم و اینکه منطقه یک بود ...

ببخشید من سوالام زیاده😬

مگه ترم چندی که ۷میدی؟ من پرسیدم امسال شده ۶

اولش واسه ورود به دانشگاه چقدر دادی؟؟؟ میشه اولش یه بخشی پولشو داد بقیشو بعدا داد؟؟ قسطی میشه؟؟؟

🤵‍♀️💗🕊
2706