2737
2734
عنوان

بچه که بودم..

416 بازدید | 25 پست

یه عروسک بابام آورده بود از کربلا واسم این آهنگه رو میخوند انقد دوستش داشتم عروسکه رو اسمشو گذاشته بودم آمنه 😂یه سگ هم داشت رو صندلی میشست دلم تنگولید واسش https://www.google.com/amp/s/amp.tarafdari.com/node/943510/amp

....... I'm in love I'm not alone 💖💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
شما دانشجو پرستاری هستی؟؟؟؟ دولتی؟؟؟ من خیلی دوست دارم پرستاری بخونم😢 قبول نشدم رتبت چند شد؟ روزان ...

ن عزیزم آزادم رتبم حدود یازده هزار منطقه یک سال 97کنکور دادم خیلی نخوندم 😑🤦🏻‍♀️کاش بیشتر میخوندم

ن عزیزم آزادم رتبم حدود یازده هزار منطقه یک سال 97کنکور دادم خیلی نخوندم 😑🤦🏻‍♀️کاش بیشتر میخوندم

چقدر شهریه میدی؟؟ با ۱۱هزار قبول نشدی؟؟؟؟؟‌😦 من منطقه دو ام

خودتم واسه شهریه کار میکنی؟؟؟

🤵‍♀️💗🕊
چقدر شهریه میدی؟؟ با ۱۱هزار قبول نشدی؟؟؟؟؟‌😦 من منطقه دو ام خودتم واسه شهریه کار میکنی؟؟؟

حدود هفت و خرده ای هر ترم چرا قبول میشدم ولی شهرای دور نمیخواستم خودم سخته واسم و اینکه منطقه یک بودم منطقه یک قبولی دولتی ظرفیتش کمه دولتی فرهنگیان آوردم نرفتم فعلا کار نمیکنم شاید از تابستون کار کنم

حدود هفت و خرده ای هر ترم چرا قبول میشدم ولی شهرای دور نمیخواستم خودم سخته واسم و اینکه منطقه یک بود ...

ببخشید من سوالام زیاده😬

مگه ترم چندی که ۷میدی؟ من پرسیدم امسال شده ۶

اولش واسه ورود به دانشگاه چقدر دادی؟؟؟ میشه اولش یه بخشی پولشو داد بقیشو بعدا داد؟؟ قسطی میشه؟؟؟

🤵‍♀️💗🕊
2706