2733
2734
عنوان

پسر خواهرم مشکوک به ....

| مشاهده متن کامل بحث + 1675 بازدید | 55 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیخواستم تاپیک بزنم گفتم همه ناراحت میشن ولی دلم طاقت نیاورد گفتم حتما خدا به دلای پاکتون نگاه میکنه کیان ما رو شفا میده😭😭😭😭

سلام حضرت دلبر , سلام قرص قمر , زمین که لطفی ندارد از اسمان چه خبر؟؟؟؟؟
2728
نمیخواستم تاپیک بزنم گفتم همه ناراحت میشن ولی دلم طاقت نیاورد گفتم حتما خدا به دلای پاکتون نگاه میکن ...

ایشالا کیانتون همیشههه صحیح و سالمه واسش خیلی دعا میکنم غصه نخور من دلم خیلی روشنه 😌 بعدشم اینم یه مریضیه مث بقیه مریضیا درمان داره اونم واسه بچه ها که خیلی راحتتره 

انشالااا که هیچی نیست خودت و نباز عزیزم اینقدر زوددد میددنم سخته ولی فعلا اروم باش  بعدم اگررر ...

قربون تو خدا از دهنت بشنوه

2738
دیشب خوندم حسابی هم گریه کردم براش

ان شالله كه خيره كاربرا ميگن دعاي بچه ها اينجا ميگيره ان شا الله براي شما هم همين باشه براش ايت الكرسي ميخونم

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 

با دل شکسته واسش دعا میکنم. 

روسیاهم پیش خدا ولی دعا میکنم واسش شاید خدا روی مارو زمین نندازه.

بجز از علی نباشد بجهان گره گشایی ⚘⚘طلب مدد از او کن چو رسد غم و بلایی ⚘⚘میدونیدتقوا یعنی چی؟؟ یعنی اگه یه هفته ازتمام کارهای مافیلم گرفتن وگفتن اعمال هفته گذشته ات در تلویزیون پخش شده ناراحت نشیم.⚘⚘تانیایی گره از کاربشروا نشود...درد ماجز به ظهور تو مداوا نشود⚘⚘
ایشالا کیانتون همیشههه صحیح و سالمه واسش خیلی دعا میکنم غصه نخور من دلم خیلی روشنه 😌 بعدشم اینم یه ...

دیشب و امروز تن بچمونو سوراخ سوراخ کردن بمیرم براش

ان شالله که منفیه ،یا خداااااا خودت به دادمون برس تا همه بیماریها از ما و عزیزامون و کل کشورمون به دور باشه این روزا انقد خبرای بد و پر استرس میشنوم روانی شدم 

من به دنیا و قانونش کاری ندارم وجود بچه هام یه دنیاس👧👦

اشاالله که فردا خوش خبر باشی.

فقط بیاخبر بده حتما.

بجز از علی نباشد بجهان گره گشایی ⚘⚘طلب مدد از او کن چو رسد غم و بلایی ⚘⚘میدونیدتقوا یعنی چی؟؟ یعنی اگه یه هفته ازتمام کارهای مافیلم گرفتن وگفتن اعمال هفته گذشته ات در تلویزیون پخش شده ناراحت نشیم.⚘⚘تانیایی گره از کاربشروا نشود...درد ماجز به ظهور تو مداوا نشود⚘⚘
دیشب و امروز تن بچمونو سوراخ سوراخ کردن بمیرم براش

قربونت بشم میفهمم سخته ادم جگرگوشش و تو این حالت ببینه ولی واسه همه هست مگه زندگی همیشه روزای خوبه ؟ اصلا این روزای سخته که روزای خوب و لذتش و بیشتر میکنه بعدم ادمیزاده مگه بدون مریضی میشه ؟ ایشالا که چیزی نیست اگرم باشه بهت قول میدم چیز مهمی نیست من هر بچه ای دیدم خیلی خیلی راحت درمان شده من دلم روشنه روشنه، بهت قول میدممم بعدا بر میگردی و این روزا فقط یه خاطره شده 

دامادیش و میبینی ...😍♥️

2706