2726
عنوان

طلا یا یخچال فریزر

204 بازدید | 13 پست

دوستای بزرگوار من امروز یه یخچال فریزر فاکتور کردم ولی هنوز نیاوردم خونمون به قیمت ۷ تومن حالا یهویی پشیمون شدم که چرا دو قلو نخریدم حدودا ۴ تومن باید بیشتر پول بدم یه دستبند دارم برم بفروشم همونو بخرم یا ن ؟ دلم اینو نمیخواد 

مارک يخچالت چيه گلم

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بچه هامنم قرعه دارم 8تومن بنظرتون طلابخرم یایدونه فرش دستباف

سال بعداین موقه هامن مانکنم وخانم مهندس وایشالایه مامان خوب   وای خداسال بعدو زودتربرسون  شماکه بااسم کاربریم مشکل داری بله باشمام بانو  هیچیوقبول نمیکردبعدهفده تااسم این تکراری نبودقبول شد.تازه مگه چی میشه دنیامون آقامون باشه  یه صلوات واسه روح پدرومادرم مهمونم کن
من اموزشگاه فرش دستبافت دارم تابلو فرش قالی کرمانی گلیم 

چ حالب.ولی من ازفرش سردرنمیارم.ی جفت 6متری دارم حالاشایداگه ازون پیداکردم بخرم شایدم طلانمیدونم.یعنی خودم فرش میخوام خواهرم میگه نه فرشوبایدشوهرت بخره توچرابخری طلاهم زیاددارم ولی بازموندم.توچی میگی

سال بعداین موقه هامن مانکنم وخانم مهندس وایشالایه مامان خوب   وای خداسال بعدو زودتربرسون  شماکه بااسم کاربریم مشکل داری بله باشمام بانو  هیچیوقبول نمیکردبعدهفده تااسم این تکراری نبودقبول شد.تازه مگه چی میشه دنیامون آقامون باشه  یه صلوات واسه روح پدرومادرم مهمونم کن
چ حالب.ولی من ازفرش سردرنمیارم.ی جفت 6متری دارم حالاشایداگه ازون پیداکردم بخرم شایدم طلانمیدونم.یعنی ...

فرش مث طلا و جنسای دیگه زیاد سیر صعودی نداره