2733
2734
عنوان

بچه یک سال و نیمه ام دیوونه ام کرده

406 بازدید | 52 پست

آب ریخته امروز رو موبایلم،   غذا درست نمی خوره،    امروز دیوونه ام کرد    دوبار کتک اش زدم،   الهی بمیرم   تیکه تیکه بشم       حوصله اش خونه سر می ره،   از ترس مریضی جایی نمی شه رفت،    مهدم می زاشتم تعطیلع الان       دیروز لب به غذا نزد، شب تا صب گریه کرده کرده منم نخوابیدم.     دیروز سع ساعت تو پارکینگ خونه بردم باش بزی کردم،   عن از سر و کول خونه بالا می ره، روزه دو بار جارو می زنم، بی فایده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودت باهاش بازی کن اینجوری هم کمتر حوصله اش سر میره هم خونت کثیف نمیشه زیاد .. 

هیچ کس اشکی برای ما نریخت ..‌.‌ هرکه با ما بود از ما میگریخت ... چند روزی ست حالم دیدنی ست ... حال من از این و آن پرسیدنی ست ... گاه بر روی زمین زل میزنم ...گاه بر حافظ تفائل میزنم ... حافظ دیوانه حالم را گرفت ... ما زیاران چشم یاری داشتیم ... خود غلط بود انچه می پنداشتیم
2731

گناه داره طفلی،آبجی منم خیلی خسته است از بچه داری متاسفانه

با حیوانات و انسانها مهربان باشیم،لطفا حتما😍😘      حامی حیوانات،گیاهخوار😍💪                                  کاربرای گل اگر حیوون تصادفی یا مریض دیدید یا خواستید آگهی واگذاری حیوونای بامزتون رو نشر بدید به دایرکتم تو اینستا پیام بدید👈elqueno1367
2738

قبل بچه دار شدنم میگفتم شاید مادرا حق دارن این رفتارهای وحشتناک رو با بچه ها میکنن 

ولی الان واقعا نمی‌فهممتون

اون بچه است 

شما مادرشید

یکم تحملتونو بیشتر کنید 

بستن دکمه زیر گلو وقتی خوبه که جلوی رد شدن لقمه حرام رو بگیره

بچه یک سال و نیم‌چی میفهمه از کتک و مهد ؟؟؟ 

مادرشی وظیفته بهش برسی و بریزه تمیز کنی مگه راه دیگم هست ؟؟؟غذا بذار جلوش خودش بخوره اگر نهورد و حوصلشم سر رفت هرجی گفتس درسته

اگر سوالی در مورد گل و گیاه داشتید در حد توانم بهتون کمک میکنم 😍⁦♥️⁩

من دخترم یکسال و نیمه اس به شدددددت شیطون روانی میکنه ادمو تازه باردارم هستم حساب کن چه شرایط سختی اصلا مهد هم نمیزارم تو شهر غریب 😐ولی اصلا تاحالا نزدمش چطور دلت میاد بخدا گاهی اینقدر موهام میکشه از ریشه در میاد اما نمیزنمش

بعضی وقتا با خودم فکر میکنم چطور این حجم از نفهمی تو کله به این کوچیکی جا شده😐
2706