2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ننه خرابشونم روشه؟نیم متر پارچه هم نیست

😐😐😐😐😐

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤
2731
2738
این مانتو چیش خوشگله همتون رفتین به به چح چخ کردین  اصلا قابل قیاص نیس با اونایی ک من گذاشتم&n ...

اینم قشنگ نیست😐

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤
شماها چرا اینجورید اون دختره مانتوی دهه قاجار و گذاشته همه چح چح به به  اینا چرا بد شدن

چون سلیقه ها متفاوته مثلا من از این مانتو نخیای الکی عجق وجق کج و کوله متنفرم همجین بعضیا میپسندن  ک نگو بابا عید دیدنی تیپ رسمی خوبه پارک نمیری پیاده روی نمیری... کتونی بپوشی این همه برنامه های ترکیه رو نگا میکنن نمیبینن همه جا هر چی نباید پوشید

معرفتت گیر منفعتت!!!!!!!!
2706