2726
عنوان

کیا دلشونو شکستن و طرف تاوانشو داده

| مشاهده متن کامل بحث + 3315 بازدید | 161 پست
چه آدمای بی منطقی تو موارد دیگه هم اینطورن یا نه ؟

اره وقتی دخترش باردار شد همش پسره نفرین می کردن عرضه نداشت جلو خودشو نگه داره ولی شاید باورت نشه شب تولد دخترم هم خانواده من بودن هم اینا خواهر شوهرم خیلی مشکوک می زد مامانم در گوشم گفت خبریه گفتم نه خبر چی گفت خواهر شوهرت بارداره گفتم نه بابا این چه حرفیه گفت من ۷ تا شکم زایدم زن باردار نشناسم که نمی شه گفتم نه مادرم این حرفا چیه مادر شوهرش تازه فوت کرده شد فرداش رفتم خونه مادر شوهرم دیدم نشسته گریه نی کنه دختر بزرگش می گه اشکال نداره گناه که نکردم بعد خندید خواهرشو نشون داد که خانم دشت گل به اب داده یکم نشستم به بهنه کار دارم اومدم خونه انقد با اهنگ شلوار پلنگی قر کمر دادم که باورت نمی شه زنگ زدم به مادرم گفتم دیدی خدا جواب دل شکستم وگریه هامو داد گفت خدا جای حق نشسته دیدی گفتم بارداره 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره وقتی دخترش باردار شد همش پسره نفرین می کردن عرضه نداشت جلو خودشو نگه داره ولی شاید باورت نشه شب ...

وای چقد غلط غلوط نوشتم  😅😅😅

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
یه نفر از همکلاسیای دانشگاهم اول با اسم و رسم عاشقی اومد جلو بعد دید کسیو دوس دارم ول نکرد دائم عذاب ...

ان شاالله که زودتر ازدواج کنی و اونقدر خوشبخت بشی که این روزهای سخت از یادت بره

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
2728
نمیتونی توضیح بدی عزیزم ؟؟

توضیح زیاده 

درحین جدا شدن فقط اینکه مادرشوهر سرطان گرفت پدرشوهرم مرد شوهر سابقم افسردگی شدید گرفته 

من بعد چهار ماه از جدایی ازدواجی کردم که خودمم هم هنوز باورم نمیشه بچه هام هم عاشقش هستن 

اره من

من با خونوادم و خواهرم قط رابطه بودم جاریم حامله بود هی ب من میگف وای من مامانم هست خواهرم هست بیاد برام تو اگه حامله شی میخوای چیکار کنی هی ب روم میاورد و دلم خیلی شکوند هی میگف همین ی خواهر و داری چجوریه ک نمیاد خونت و باهم قهرین  تا اینک سر بچه دومش مامانش عمل قلب کرد و ب این خاطر نتونست بیاد و با زنداداشش دواش شد و با تنها داداشش کلا قط رابطه کرد 

هرکی با من مشکل داره مشکل گشا ابوالفضل... 🖐😐             نظر شخصیه همه محترمه و ب خودش مربوطه حتی اگه مخالف من باشه،پس وقتی نظر میدم ب خودم مربوطه الکی ریپ نکن و چرند بگو 😑

من ادمیم دلم کم میشکنه اما بشکنه نفسم تنگ میشه عرض دو روز خواهرشوهر ک میخواستی با پستش تووو اینستا شوهرمو جذب کنه و کلی قربون صدقه هم رفتن ک باعث افتخار می و.....و پست زده بود ک آدم پرت زندگیتو پرت کن بیرون ،کسی ک شان و شخصیت و اعتبارات پایین میاره .....

دلم شکست ب مامان گفتم خدای من این ی نفرو بگیره اما بفهمم ک گرفته بعد دو روز داداشش و با دختر گرفتم و طوری شد ازم می خواست ببخشمش.....جهیزیمو جم کردم همه حقمو گرفتم .ابرو خونوادش جلو دوماد رفت اما من هنوز شوهرمو دوس دارم چون میدونم خونوادش همیشه پرش کردن.از بس میگن مرد جوان ک نمیشه تنها .لال نمیشن .انگار همه چی جنسیه.گستاخم بودن اما افتخار یاد گرفتن.تا پدرش نتونه دیگ ب مادر دختری بگ تو تربیت بلد نیستی 

خدا هست و حفگق میگیره .فقط با خدا باکلاس حرف بزن و نفرین الکی نکن.بگو خدا اون حقی ک میگیریو‌ب چشم ببینم .خدا هستتتتتتت و بسیار کافیه 

چی شده اگه دوست داری بگو بعضیام اینجا دلشون شکسته شاید آروم شدن ❤

من خواهر شوهرم با شوهرش دختر خاله پسر خالن خیلی وقتم هست ازدواج کردن بخاطر مشکل ژنتیکی نمیتونن بچه دار بشن زد موقعی من حامله بودم اخرای زایمانم بود اینم حامله شد بعد رفته لود غربالگری و اینا دکتر گفته بود باید سقط بشه دقیقا همونروزی ک من درد زایمانم گرفت رفتم بیمارستان ایشون واسه سقط بستری شده بودن اول اینکه نه ی زنگ زد تبریک بگه نه اوند خونم واسه دیدن بچه نه کادو نه چیزی مادرشوهرم اینام گفتن از بدقدمیه بچه ی تو بوده در حالی ک ایشون شب قبل زایمان من برای سقط بستری شده بود خیلی عذابم دادن خیلی گریه میکردم ب شوهرمم میگفتم من فقط واگذار کردم ب دستهای بریده ی حضرت ابوالفضل 😭😭😭 اقا پپریروز شنیدم سرطان سینه گرفته .... خوشحال نشدما جوونه ولی جدا از این حرفشونم خیلی اذیتم کردن خیلی عذابم دادن خدام گذاشت کاسشون دکتر گفته ی بیماریه نادره ک موقع حاملگی غدد شیریش تشکیل شده و کلیسیم توش تجمع کرده 

اره وقتی دخترش باردار شد همش پسره نفرین می کردن عرضه نداشت جلو خودشو نگه داره ولی شاید باورت نشه شب ...

منم یه مامان بزرگم  همینو به زندایی بیچارم گفته بود اونم خیلی میسوخت ولی خدا خوب جوابشو داد !!!

توضیح زیاده  درحین جدا شدن فقط اینکه مادرشوهر سرطان گرفت پدرشوهرم مرد شوهر سابقم افسردگی شدید ...

وایییییی مگه چیکار کردن کلا زندگیش زیرو رو شده که البه گفتی توضیحش زیاده ولی خب کلی بگو تهمت زدن یا چی  😱😱😱

اره شک نکن اگر حق با تو باشه طرف تاوان میده من به عینه دیدم کطی که دلمو شکستتت چه تاوان سنگینی داد ق ...

خدارروشکر  که دلت خنک شده 😁😁😁

منم دارم با خودم مبارزه میکنم از اونور دوست دارم که تاوان بده از یه طرفم نه دلم نمیاد فقط از خدا میخوام یکی رو سریع سر رام بزاره که فراموش کنم همچین آدمی تو زندگیم بوده 

اره من من با خونوادم و خواهرم قط رابطه بودم جاریم حامله بود هی ب من میگف وای من مامانم هست خواهرم ه ...

امام صادق فرمودن هر کسی رو سرزنش کنی نمی میری تا خودتم تو اون شرایط قرار بگیری ❤

2706