2737
2734

من لقمه ای درست میکنم😌

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سس گوشتی لازانیا رو آماده کن، ورقه‌های لازانیا رو هم تو آب در حال جوش بریز و با آب سرد آبکش کن. بعد ته یه تابه دیوار بلند روغن بریز و سیب‌زمینی ورقه شده بچین. روش یه لایه لازانیا، مقداری سس گوشتی، کمی پنیر پیتزا و اگر دوست داری سس سفید بریز و به همین ترتیب بچین تا مواد تموم بشه. بعد درشو بذار و رو شعله‌ی کم ۴۵-۴۰ دقیقه بذار بپزه

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
فرقی نداره که  من همون مدلی که توی فر درست میکنم همون مدلو توی ماهیتابه روی گاز درست میکنم خیل ...

من بکم‌چیدنشو مشکل دارم میشه بکی

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
سس گوشتی لازانیا رو آماده کن، ورقه‌های لازانیا رو هم تو آب در حال جوش بریز و با آب سرد آبکش کن. بعد ...

یعنی جندتا ورق لازانیا بزارم کف تابه یا فقط یه عدد ورق لازانبا 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
2738
یعنی جندتا ورق لازانیا بزارم کف تابه یا فقط یه عدد ورق لازانبا 

یه لایه بذار، معمولاً ۴-۳ تا ورق لازانیا تو یه لایه کف قابلمه رو می‌پوشونه

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
ینی اندازه ظرفت کوچیکه؟ خب ورقه هارو نصف کن و اگر اینور اونورشم کم میاری ورقه هارو بزار روی هم

نه مثلا جندتا عدد ورق لازانیا بچینم‌ کنار هم بعد مواد بریزم بعد دوباره لازانیارو بزارم؟

یه لایه بذار، معمولاً ۴-۳ تا ورق لازانیا تو یه لایه کف قابلمه رو می‌پوشونه

مرسی عزیزم

نه مثلا جندتا عدد ورق لازانیا بچینم‌ کنار هم بعد مواد بریزم بعد دوباره لازانیارو بزارم؟

منظورتو نمیفهمم ولی خب هرچی ظرفت جا داره بچین کنار هم😎

میشه برا حاجتم صلوات بفرستید🥰
سس گوشتی لازانیا رو آماده کن، ورقه‌های لازانیا رو هم تو آب در حال جوش بریز و با آب سرد آبکش کن. بعد ...

تابه رژیمی خوبه؟

تابه رژیمی خوبه؟

من تابه رژیمی ندارم، ولی فکر نکنم فرقی کنه، همین که نچسب باشه کافیه که لازانیات قالبی برگرده تو دیس

2706