2733
2734

باید شنبه برم مشاوره طلاق!!

طلاقم وکالتیه 

شوهرمم میاد یا نه؟؟؟

چی میپرسن از آدم حوصله ندارم😑😑😑

همون Banooyekourd سابقم😊 (گلاره)

یعنی شوهرت وکالت داده و وکیل گرفته؟

مشاور ورزشی،کاهش وزن و تغذیه سالم زیر نظر کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی.(مربی شنا،امادگی جسمانی،تی ار ایکس،ایروبیک،فیتنس،زومبا،ورزش های توپی)مامان دوقلوهای شیطون👨‍👩‍👧‍👧

هیچی دعوا راه بندازین سریع گواهی عدم سازش میدن😐

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

مشاوره برای همه اجباریه از کل زندگیت میپرسن و‌مشکلاتی ک دارید اگر راه داشته باشه دعوت ب سازش میکنن،معمولا ۵تا مشاوره روانکاو اینا میفرستن

متولد ماه مهر،فمینیست،چاوشیست(محسن چاوشی)
شوهرم فکر نکنم بیاد وکیل جای اون میاد یعنی با وکیل دعوا کنم؟؟؟😐😐

اها حق وحقواتو مشخص کردین؟

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
نه شوهرم به من وکالت طلاق داده من وکیل گرفتم

من از شوهر سابقم همینجوری طلاق گرفتم اونم وکالت داده بود به‌وکیل،موقع مشاوره دادگاه وکیلش اومد مشاوره هم گفت وقتی خود زوج نیومده و‌وکیل فرستاده این مرد زندگی نیست سریع امضا کرد.محضرم اصلا نیومد.وقتی وگالت میده فکر نکنم لزومی داشته باشه بیاد ولی وکیلش حتما باید بیاد

مشاور ورزشی،کاهش وزن و تغذیه سالم زیر نظر کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی.(مربی شنا،امادگی جسمانی،تی ار ایکس،ایروبیک،فیتنس،زومبا،ورزش های توپی)مامان دوقلوهای شیطون👨‍👩‍👧‍👧
آره اونا مشخص شده

پس خوبه وکیل ک اومد بگو من با وکیلش حرفی ندارم و ب مشاور بگو اگ میخواس بسازه خودش میومد

2706