2733
2734
عنوان

بچه ها دیدین هیچ تعطیل نشد

| مشاهده متن کامل بحث + 2084 بازدید | 105 پست
دیدن همه رفتن شمال گفتن اینا بی مخ تر از این حرفان

خودشون هم از مردم بی مخ تر و بی تدبیر ترن 

کله کشورا گفتن ایران قم قرنطینه میکرد ما مجبور نبودیم نبودیم مرزارو ببندیم 

خدایا شکرت 🫀

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خودشون هم از مردم بی مخ تر و بی تدبیر ترن  کله کشورا گفتن ایران قم قرنطینه میکرد ما مجبور نبود ...

اونا سهل انگارن ...خود ملت چی؟

این یه چیز دو طرفه اس به نظرم

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2731

واقعا توی این اوضاع بچه‌هاشون میبرن شمال یا خرید والا من هنوز هیچ خریدی نکردم اوضاع اینجور باشه بچهام از خونه بیرون نمی‌برم حالا نمیشه بعد خرید کرد این حجم از بیشعوری بعضیا اصلا قابل درک نیست خرید و مسافرت توی این شرایط واقعا مسخره است

2738

واقعا بعضیا کلا خرن  اخه. زنیکه احمق. دست بچتو گرفتی رفتی بازار که چی

مرد کره الاغ شمال رفتنت چیبود 

حتما باس زنجیرتون کنن بشینن خونه دیونه هااااااا

رو به اون احمقایی که هیچی حالیشون نیس دوراز حضور

نسل کشی اون پدری میکنه ک بچه ش میبره شمال اون مادری که تو آرایشگاه و بازار بیرون نمیاد،،،،، قصابی ها ...

این راهکار داشت، باید تهران و قم رو قرنطینه میکردن. چین هم همینطور بود. بالاخره مردم بی شعوری داریم ک تا سر حد مرگ میخوان تفریح کنن. ولی مسیولین ک میدونستن این ویروس چقد وحشتناکه نباید زودتر برنامه ریزی میکردن؟ نباید قم رو قرنطینه میکردن؟ نباید حرم رو ببندن؟ و هزار نباید دیگه. نه ماسک پیدا میشه نه مواد ضدعفونی کننده. دقیقا ما باید چی رو رعایت کنیم؟؟ چطوری پاکسازی کنیم؟؟

چی بگم والا وقتی نصف مردم بمیرن بازم اینو میگید؟ با این وضعی ک ما میبینیم ی کشتار دسته جنعی راه می ...

آن شالله ک نیفته،،، دولت ک نمیتون بچه منو شما رو بزور ببره،،،،، فرض که جنگ مدارس تعطیل کنند 

2706