2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من وقت زایمانم نیس ، ولی احتمالا میرم دنا ، چون دکترم اونجاس

و تو اینستا هم یه پست دیدم در مورد بیمارستان خوب برای زایمان ، اکثرا تعریف دنا رو کرده بودن 

البته چن نفر از اقوام هم کوثر بودن راضی ان

خدایا مواظب پسرم باش   
2728
دولتی نرو مخصوصا زینبیه 

وای زینبیه ک جر واجرت میکنن

" مثلا با ذوق براش حرف بزنی و هی حرف بزنی و اوج بگیری بد ببینی چشایع نازش خمارع و پلک نمیزنه ! هی دستاتو تکون بدی و یهو دستاتو بگیره و بکشونتت تو بغلش و موهاتو بزنه کنارتو آروم تو گوشت زمزمه کنه : آخه تو چقد قشنگی دلبر همونجا همون لحظه باید براش مرد🙈♥️💍من بهتون میگم تعداد مژه‌های پایین سمت چپش ۵۸ تاست، بعد شما میپرسی عاشقشی؟؟

برو شوشتری عالیه

" مثلا با ذوق براش حرف بزنی و هی حرف بزنی و اوج بگیری بد ببینی چشایع نازش خمارع و پلک نمیزنه ! هی دستاتو تکون بدی و یهو دستاتو بگیره و بکشونتت تو بغلش و موهاتو بزنه کنارتو آروم تو گوشت زمزمه کنه : آخه تو چقد قشنگی دلبر همونجا همون لحظه باید براش مرد🙈♥️💍من بهتون میگم تعداد مژه‌های پایین سمت چپش ۵۸ تاست، بعد شما میپرسی عاشقشی؟؟
دولتی نرو مخصوصا زینبیه  

نه دولتی نمیخام برم برا این مریضی که اومده میگم کجا میرید اره شنیدم زینبیه و حافظ خیلی بدن..مسلمینم تعریفشو زیاد شنیدم اما سز نمکنه

مهربان باش اما احمق نه..👣
وااای نگو مسلمین خیلی بیخیالن هیچ محل نمیذارن

من شنیدم خوبه ولی خودم مجردم خبر ندارم از وضعیت زایمان توی بیمارستانا

انسان خوبی باش*ولی وقتت رو برای اثباتش به دیگران هدر نده🌹با افتخار یه شیرازیِ تحصیلکرده  
من وقت زایمانم نیس ، ولی احتمالا میرم دنا ، چون دکترم اونجاس و تو اینستا هم یه پست دیدم در مورد بیم ...

اره دنا و ایران جزو بیمارستانای خوبن..کوثرم خیلی خوبه هم پرستاراش هم رسیدگیش اما سزارین نمکنه خاهرم بچه اولش ایران بود دومی کوثر راضی بود

نه دولتی نمیخام برم برا این مریضی که اومده میگم کجا میرید اره شنیدم زینبیه و حافظ خیلی بدن..مسلمینم ...

اره دولتی اگه دکترت بگه سزارین میشی وگرنه باید بری خصوصی 

انسان خوبی باش*ولی وقتت رو برای اثباتش به دیگران هدر نده🌹با افتخار یه شیرازیِ تحصیلکرده  
من وقت زایمانم نیس ، ولی احتمالا میرم دنا ، چون دکترم اونجاس و تو اینستا هم یه پست دیدم در مورد بیم ...

بعثت هم خوبه

عزیزم موفق باشی من بعد حدود چهار سال هنوز یادم میاد ناخودآگاه اشک میاد تو چشم

واقعا منم فک میکردم بیمارستان خوبیه مسلمین تو نینی سایت تعریفشو میدادن🤦‍♀️

2706