2733
2734
عنوان

اصلا دلم نمیخاست همچین تاپیکی بزنم😨😨😨

| مشاهده متن کامل بحث + 2633 بازدید | 118 پست
تخت جمشید نمیدونم الان بهمون گفتن هر دو رو بردن قرنطینه

وای نههههه😭😭😭😭😭

من میترسم ولی اطرافیانم اصلا نمیترسن 

نمیدونم چکار کنم اوف 

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
امروزمادرشوهرمن مجبورشدن برن دکتر میگفتن بخداااااتوخیابوناانگارنه انگارکه همچین چیزی اومده  ا ...

دو هفته دیگه معلوم میشه وقتی موج مبتلاها رو ببینیم

متاسفانه هممون فکر میکنیم برای بقیه هست این بیماری

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای نههههه😭😭😭😭😭 من میترسم ولی اطرافیانم اصلا نمیترسن  نمیدونم چکار کنم اوف

منم اصلا برام مهم نبود تا الان😨😨😨

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)
اگه اینا مریض باشن خب مادر پدرشم مریض شدن دیگه وای خدایا یعنی ماهم مریض میشیم همسایه هستیم؟😨😨😨😨

تند تند مایعات بخورین از خونه بیرون نرید اصلا دست هاتونو بشورین

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
2731
تند تند مایعات بخورین از خونه بیرون نرید اصلا دست هاتونو بشورین

چقد خوش خیال بودم این مریضی سمت ما نمیاد😨

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)
2738
خب من بیرون نمیرم ولی شوهرم هر روز مجبور بره 😭😭😭😭😭😭

منم بابام سه روز سرکارع سه روز دیگه رو مسافر کشی میکنه خیلی میترسم

عزیزم بهداشتو رعایت کن اگه بیرون هم رفتی دستکش دستت کن و به صورتت دست نزن

موقع زدن دکمه آسانسور زنگ در دستگیره در نرده ها و دیوارای راه پله حواستونو جمع کنین و با دستکش یا دستمال کاغذی دست بزنین

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 
خب من بیرون نمیرم ولی شوهرم هر روز مجبور بره 😭😭😭😭😭😭

نمیدونم چرا انقدر امار دروغ میگن😭😭😭

از شوهرت دوري کن

خب چجوری مگه میشه خونه نیاد.دستاشو میشوره حتی دستگیره ها رو هم ضد عفونی میکنیم ولی نمیدونم اگه خدای ناکرده بیرون.....وای خداااااا😭😭😭😭😭😭

خدایا حالا که منو لاغر نمیکنی ،شوهرمو چاق کن 😜😜😜
2706