2733
2734

نوزادم دو ماه و نیمشه...دکترم تو این اوضاع میترسم ببرم...ت رو خدا یکی بگه چیکار باید بکنم

ممنون

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مگه هر روز باید کار کنه؟ تا چند روز طبیعیه

اخه هرروز کار میکرد

روزی دو س بار

میترسم بد باشه

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 

دختر من تا دوماهگی روزی چند بار دفع داشت

دوماهگی یکی دوبار چند روز یبوست گرفت و بعد از اون دفعش روزی یه بار شد

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

اگر دل درد نداره و به خودش نمیپیچه، تا یک هفته هم طبیعیه. ولی اگر درد داره و زور میزنه و اذیت میشه، به اندازه یک تا دو سی‌سی بهش آب جوشیده که ولرم شده بده. خوب میشه.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
2738
اگر دل درد نداره و به خودش نمیپیچه، تا یک هفته هم طبیعیه. ولی اگر درد داره و زور میزنه و اذیت میشه، ...

واقعا خوب میشه؟

عزیزم زیاد بهش شیر بده و یه کوچولو ببخشیدا مقعدشو با انگشت کوچیکت تحریک کن ...نگرانم نباش ...عادی

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
تا ده روزم طبیعیه نگران نباش میمونه توبدنش رشدمیکنه بهتر

میترسم اذیت بشه اخه

عزیزم زیاد بهش شیر بده و یه کوچولو ببخشیدا مقعدشو با انگشت کوچیکت تحریک کن ...نگرانم نباش ...عادی

ممنونم عزیزم

2706