2726
عنوان

عاشقای رمان و کتاب بیاین

2515 بازدید | 42 پست

من از دوران راهنمایی کتاب و رمان خوندم تا امروز 

خیلی دوس دارم وقتمو با رمان خوندن بگذرونم 

تو سایت ۹۸ ایا یه مدت رمان دانلود میکردم بعد از اون تو سایت نگاه دانلود

حالا بریم سراغ رمانای ایرانی که خوندم👇

بن بست_بانوی قصه_زندگی خصوصی_اسطوره_زنانه یا مادرانه_طلوع از مغرب_خانه من_به من بگو لیلی_هیچ وقت دیر نیست_گناهکار_تو هنوز اینجایی_پانتی بنتی_فصل بادبادک ها_کوچ_تنها نیستیم_ستاره پنهان_قبل از شروع_آسمان دیشب آسمان امشب_چیزهایی هم هست_تب_بگذار آمین دعایت باشم_طلاهای این شهر ارزانند_بغض ترانه ام مشو_روشنایی مثل آیدین_عسل_پریچهر_شیرین_

یلدا_گندم_یاسمین_خوشبختی های کوچک_باردیگر دلدادگی_قتل کیارش_هیچکی مثل تو نبود_باورم کن_پشت یک دیوار سنگی_این مرد ارباب است_لالایی بیداری_فقط من فقط تو_زهر تاوان_مومیایی_شاه شطرنج_آخرین داستان عشق_آبرویم را پس بده_ازدواج اجباری_جرئت یا حقیقت_بی بی بیدل_زوال اطلسی ها_سمفونی مردگان_سفر به دیار عشق_دست هایم حافظه دارند_روزهای خاکستری_شیاطین سیاه فرشتگان سپید_خشت و آیینه_در جگر خاریست_ناگفته ها_سنت شکن_جان و شوکران_فصل پنجم عاشقانه هایم_بانوی سرخ_راز یک سناریو_از بام تا آسمان_دژکوب_دوئل دل_عابر بی سایه_دون جوان_سیاه بازی_سیمرغ_رکسانا_زیتون_خواب زده_رویای خیس چشمانت_روهان_توسکا_روزهای بارونی_بغض خاموش_فقط برای من بخون_بی قرار_عشق بچه بازی نیست_کتی_فراموشی_جایی نرو_قرار نبود_غم و عشق_عشق زمستانی_من رباب توام_این مرد امشب می میرد_غرور سنگی_زخم پاییز_هبوط_ابریشم و عشق_تقابل_کوه غرور_سیگار شکلاتی که هما پور اصفهانی از یه جایی به بعد نصفشو چاپ کرد من همچنان دنبال این رمانم_وحشی اما دلبر_قاتل تاریکی_افسونگر_عشق تو پس کوچه های تعصب_پرستار من_در همسایگی گودزیلا_واحد روبه رویی_تب داغ گناه_تب داغ هوس_همخونه_عشق یوسف_نزار دنیارو دیوونه کنم_حصار تنهایی من_اگرچه اجبار بود_لحظه های دلواپسی_طلایه_باورم کن_زن کمانگیر_سقوط آزاد_منی که سخت می گیرم_تمنا برای نفس کشیدن_تاوان بوسه های تو_به کدامین گناه_تاوان بوسه های تو_آقای مغرور خانوم لجباز_بامداد خمار_شب سراب_۳ سوت_اکسیر عشق_پنجره ها می میرند_تا تلاقی خطوط موازی_شکنجه گر من_پنجمین نفر_روز نودو سوم_تازیانه عشق_تب نگاهت_در حسرت آغوش تو_جدال پرتمنا_بانوی کوچک_دالان بهشت_ویلان_هیاهوی تنهایی_ارباب سالار_به همین سادگی_در آغوش سایه ها_عقیق_سیب سرخ حوا_قشاع_پرستش_منی دیگر_در آعوش مهربانی_تا ته دنیا_ماهن من_دالیت_به سبزی دست های تو_تلافی و اما عشق_مرد قدبلند_طواف عشق_آوای فاخته_دختر بد پسر بدتر_پشت ابرهای سیاه_کنار کبود کدر_روزهارا بلند تر می خواهم....

حالا رمانای خارجی قشنگی که خوندم👇

ملت عشق 

چهار اثر از فلورانس

غرور و تعصب 

قلعه حیوانات

مردی به نام اوه 

بر باد رفته 

ونیچه گریست

آناکارنینا

بلندی های بادگیر

دزیره

من پیش از تو

کوری

شازده کوچولو

بادبادک باز

شرق بهشت

خوشه های خشم...

شما هم رمانای قشنگی که خوندینو بهم معرفی کنین حتما

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                

آخ آخ دختر تو که دسته همه اپ ها وسایت هارو بستی که!!💓💓💓💓💓

یادتون باشه نوشته بودم بالغ برپنج نفر از این کاربری استفاده میکنن؟! جالب اینجاست نوشته بودم قضاوت هم نکنید.. اما خب نظر های تند وبی ادبانه خیلی دل آدمو میشکنه..لطفا هرکس کنجکاوی راجع به این چند نفر داشت بهمون پیام بده تا خیلی قشنگ براش توضیح بدیم...تا شاید از شر قضاوت های(امضات یعنی هرچی گفتم باور کنین) راحت بشیم...                                    ممنونم ازتون💓

بانوی قصه..تقابل..میوه ممنوعه..حریری به عطریاس..نازک ترین حریر نوازش..

یادتون باشه نوشته بودم بالغ برپنج نفر از این کاربری استفاده میکنن؟! جالب اینجاست نوشته بودم قضاوت هم نکنید.. اما خب نظر های تند وبی ادبانه خیلی دل آدمو میشکنه..لطفا هرکس کنجکاوی راجع به این چند نفر داشت بهمون پیام بده تا خیلی قشنگ براش توضیح بدیم...تا شاید از شر قضاوت های(امضات یعنی هرچی گفتم باور کنین) راحت بشیم...                                    ممنونم ازتون💓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آخ آخ دختر تو که دسته همه اپ ها وسایت هارو بستی که!!💓💓💓💓💓

تو هم اگه رمان قشنگی خوندی حتما معرفی کن

الان به شددددت به رمان جدید نیازمنددددممم

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
بانوی قصه..تقابل..میوه ممنوعه..حریری به عطریاس..نازک ترین حریر نوازش..

اینارو خوندم فک کنم یادم رفت بنویسمشون

چقدر رمان خوندی

خدایا تو فقط نظر کنی به من کافیه 🌈❤️. یه دختر دارم شاه نداره 🩷🩷💖 👧🏻.   سپاس یزدان دختر ایرانیم ،از نژاد تیره ساسانی ام ، به کوروش به آرش به جمشید قسم ، به نقش و نگار تخت جمشید قسم ، یگانه پرستم ، اهورایی ام ، ز بد گوره های جهان عاری ام ،به کردار و پندار نیکومندم ، شاه ایران دختر کوروش منم 
اینارو خوندم فک کنم یادم رفت بنویسمشون

شرمنده ته کشیدم😕😕😕😂😂😂😂

راستی رمان ۱۰ جلدی وحشی بهههههههههترین رمان تخیلی بود که به عمرم خوندم اصلا آدم رمان تخیلی نیستم اما از این نشد که بگذرم ،فعلا تا ۴ جلدشو بیشتر نخوندم 

از روابط بازشون کامل توضیح میده اما عاااالیه 

عشق ممنوعه و شطرنج عشق دوتا فصله 

قشنگه

خدایا تو فقط نظر کنی به من کافیه 🌈❤️. یه دختر دارم شاه نداره 🩷🩷💖 👧🏻.   سپاس یزدان دختر ایرانیم ،از نژاد تیره ساسانی ام ، به کوروش به آرش به جمشید قسم ، به نقش و نگار تخت جمشید قسم ، یگانه پرستم ، اهورایی ام ، ز بد گوره های جهان عاری ام ،به کردار و پندار نیکومندم ، شاه ایران دختر کوروش منم 
کنار رود پیدرا نشستم و گریستم  کوئیلو هم قشنگه  پیشنهاد میدم

ممنون عزیزم حتما میخونم

الان همه اینارو از حفظ گفتی؟

آفرین

من اسم نصف کتاباییم که خوندم یادم نمیاد

ولی یه چند تایی که یادمه

ساراکورو

آنی شرلی همه جلداش( هشت جلده)

قصه های جزیره

باباگوریو

بینوایان

مادر

تام سایر

2706