2726
عنوان

کتابامو چطور بخونم؟؟یکی راهنماییم کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 223 بازدید | 27 پست

در روز دوکتاب با موضوعات مختلفو بخون اول روخوانی کن که درک بعد نکته برداری که باعث میشه یادگیریت قوی تر شه

زندگیمو باهنر شروع کردم/ادامشو با تاریخ پیش بردم/شعارم انرژی مثبته/وعدم به خودم چند سال دیگس/به خودم قوله خوشبختیو دادم/زندگیمو کتاب میکنم چون من یه نویسندم/عشقم دلیل نفسامه و ضربان قلبش ریتم ملودیم/جلو میرم به امید موفقیت/غم وجود نداره جایی که شادی نیست سکوته/99.9.9بهترین روزه/من یه فمنیستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

در روز دوکتاب با موضوعات مختلفو بخون اول روخوانی کن که درک بعد نکته برداری که باعث میشه یادگیریت قوی ...

ینی درهفته اگر یک کتاب تموم کنم بهتر نیس؟؟؟چون حس میکنم اگر مطالب این درسو حفظ کردم بعدش مطالب درس قبلی فراموشم میشه...من بچم فضوله بخاطر همین تمرکزم بهم ریخته وگرنه پارسال معدلم19\63شد ازبس میخوندم

سوم انسانی هستم نظام قدیم ..واحدای خردادم.زبان خارجه.زبان فارسی.ادبیات.فلسفه ومنطق.جامعه .هست

نحوه ی خوندنتون به این صورت باشه که اول با چشم یه دور مطلب رو بخونید بعد که خوندید سعی کنید یه کلیت از متن توی ذهنتون باشه . این کلیت مثلا شامل چند موضوع میشه که دربارش توضیح داده شده بعد شما اینا رو به چند شاخه تقسیم کنید و به ذهن بسپارید. اگر دیدید مطالب توی ذهنتون موند معلومه که مطلب رو یاد گرفتید

به همه ی انسان ها احترام بذار، حتی اونایی که لیاقتشو ندارن؛ نه به عنوان یه انعکاس از شخصیت اونا، بلکه به عنوان یه بازتاب از شخصیت خودت                           
2728
نحوه ی خوندنتون به این صورت باشه که اول با چشم یه دور مطلب رو بخونید بعد که خوندید سعی کنید یه کلیت ...

درسته ولی بنظرتون هفته به هفته کتابارو تموم کنم حس میکنم درهفته چندتا کتاب برام دشواره خوندشون

تست هم اگر خواستید کار کنید فقط سوالات کنکور رو کار کنید

به همه ی انسان ها احترام بذار، حتی اونایی که لیاقتشو ندارن؛ نه به عنوان یه انعکاس از شخصیت اونا، بلکه به عنوان یه بازتاب از شخصیت خودت                           
درسته ولی بنظرتون هفته به هفته کتابارو تموم کنم حس میکنم درهفته چندتا کتاب برام دشواره خوندشون

اگر براتون سخته اینجوری کنید که صبح که بیدار میشید تا ظهر یه کتاب بخونید و بعد از ظهر تا شب هم یه کتاب دیگه . اینا رو تا مدت مثلا یک هفته بخونید وقتی تمام شد برید سراغ ۲ کتاب بعدی

درسته در هفته دو کتاب ..مرسی عزیزم❤

خواهش می کنم . البته بنده آقا هستم

ینی درهفته اگر یک کتاب تموم کنم بهتر نیس؟؟؟چون حس میکنم اگر مطالب این درسو حفظ کردم بعدش مطالب درس ق ...

یه درس خوندن یکنواخته دو کتاب با دوموضوع متفاوتو من ترجیح میدم

زندگیمو باهنر شروع کردم/ادامشو با تاریخ پیش بردم/شعارم انرژی مثبته/وعدم به خودم چند سال دیگس/به خودم قوله خوشبختیو دادم/زندگیمو کتاب میکنم چون من یه نویسندم/عشقم دلیل نفسامه و ضربان قلبش ریتم ملودیم/جلو میرم به امید موفقیت/غم وجود نداره جایی که شادی نیست سکوته/99.9.9بهترین روزه/من یه فمنیستم