2737
2739

سلام من توخوندن خیلی کندم مثلا سر یک درس میمونم چندساعت..اول روخوانی کنم بعد حفظ کنم؟؟؟پیشنهادتون چیه

بعد یه سوال دیگه برای امتحانات هر هفته یک کتاب تمام کنم یا مثلا درهفته چندتا کتابای درسی بخونم مثلا ریاضی .ادبیات.زبان فارسی یاهرکدوم تنهایی هفته ب هفته تموم کنم ک قاطی نکنم؟

لایکم کنین

خودکارتان را گم کنید:خودکار ندارید/ خودکار نداشته باشید:نمینویسید/ ننویسید:نمی خوانید/نخوانید:موفق نمیشوید/ موفق نشوید:دیپلم نمیگیرید/ دیپلم نگیرید: کار ندارید/ کار نداشته باشید:پول ندارید/ پول نداشته باشید:غذا ندارید/ غذا نداشته باشید:لاغر میشوید/لاغر بشوید:زشت میشوید/زشت بشوید:عشق ندارید/ عشق نداشته باشید:ازدواج نمیکنید/ازدواج نکنید:بچه دار نمیشوید/ بچه دار نشوید:تنها میمانید/ تنها بمانید:افسرده میشوید/ افسرده بشوید:مریض میشوید/ مریض بشوید:میمیرید                                                خب مراقب خودکارتون باشید           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

عزیزم توی روز نباید فقط یه درس رو بخونی باید بعد از هر دو واحد اختصاصی یک واحد عمومی بخونی برای سرعت خوندن هم خوبه که اینکاررو کنی: مشخص کن توی ۵ دقبقه این پاراگراف رو باید بخونی اگه نتونستی تمومش کنی بری پاراگراف بعدی منظورم اینه که خودت رو محدود کنی به همون ۵ دقیقه

خدایا شکرت         کاربری سه نفرس 

برای چه امتحاناتی می خوایید بخونید؟

به همه ی انسان ها احترام بذار، حتی اونایی که لیاقتشو ندارن؛ نه به عنوان یه انعکاس از شخصیت اونا، بلکه به عنوان یه بازتاب از شخصیت خودت                           
با چشم سریل بخون اول یه دور تیترا رو نکاه کن بعد یه روخوانی سریع که بفهمی خوندن و خلاصه برداری

بنظرتون خرداد امتحان دارم کلاسامو هم بتازگی شروع کردن وقتم نداریم درهفته چندتا کتاب بخونم ولی تمام نمیشن ولی اگر واسه هرکتاب یک؟هفته یا دوهفته بذارم تموم میشن!؟

ببین گلم از این روش استفاده کن

که امروز میخونی، فردا مرور، یه هفته بعد مرور ،یه ماه بعد مرور ،سه ماه بعد مرور

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بخاطر همسر خوبم😍
بنظرتون خرداد امتحان دارم کلاسامو هم بتازگی شروع کردن وقتم نداریم درهفته چندتا کتاب بخونم ولی تمام ن ...

گوشیم شارژ نداره امشب جوابتو میدم

سوالاتو بپرس

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بخاطر همسر خوبم😍
کنکوریا رتبه های بالا ..معلم ،دبیرا ،..حالا اگر میزدم بیاید رشته تحصیلتون بگید هجوم میاوردن😕

من خودم پارسال رتبم ۴۰۰۰ و خورده ای شد تجربی... خوب نشده میدونم ولی با اینحال اولا اگه اروم میخونی طوری نیس. یکی اروم میخونه یکی تند. مهم اینه با دقت بخونی نه اینکه از سر و تهش بزنی. درسم معمولا روزی دو تا اختصاصی بخونی و یه عمومی خوبه. اینطوری هم نباشه که مثلا یه مدت طولانی از یه درس مثلا ریاضی دور باشی...

Hakuna matata! طراحی لباس میکنمو نقاشی میکشم😋😊
2706