2733
2734
عنوان

بیاین بجث پوله

533 بازدید | 66 پست

شماروزی یاماهی چقدازشوهرتون پول میگیرین وبگین که شغل شوهرتون چیه؟خودتونم شاعلین یانه؟

سال بعداین موقه هامن مانکنم وخانم مهندس وایشالایه مامان خوب   وای خداسال بعدو زودتربرسون  شماکه بااسم کاربریم مشکل داری بله باشمام بانو  هیچیوقبول نمیکردبعدهفده تااسم این تکراری نبودقبول شد.تازه مگه چی میشه دنیامون آقامون باشه  یه صلوات واسه روح پدرومادرم مهمونم کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

من شوهرم خریدهمه چی خونه بااونه حتی وسایل من لوازم ارایش گلن همه چی.خودمم پول توبانک دارم 1تومن ماهی میگیرم.هرماهم300میده یعنی روزی10تومن میندازم تو قلکم.بنظرتون خوبه یاکمه؟میخوام ببینم بقیه چقدمیگیرن

سال بعداین موقه هامن مانکنم وخانم مهندس وایشالایه مامان خوب   وای خداسال بعدو زودتربرسون  شماکه بااسم کاربریم مشکل داری بله باشمام بانو  هیچیوقبول نمیکردبعدهفده تااسم این تکراری نبودقبول شد.تازه مگه چی میشه دنیامون آقامون باشه  یه صلوات واسه روح پدرومادرم مهمونم کن

خودم حقوق خوندم فعلا بچه کوچیک دارم خونه دارم

همسرم همه کاره 

فست فود در حال واگذاری به علت مشغله بالا

حسابدار

تو کار خرید فروش برنج و حبوبات

شرکت تولیدی صنایع غذایی هم داریم

واسه دخترم ماهی ۵۰۰ میگرفتم الان ۷۰۰ میگیرم 

واسه خودمم ۱ تومن میگیرم ماهی که اونم میخوام زیادش کنم تورم دیگه چیکار کنیم خخخخ 

2706