2733
2734
زنگ بزن به اون جاریت که گفته بشورن بگو. ببین بخوای زیر دست اینا باشی بیچاااارت میکنن‌. 

جاریام با من دشمنی دارن امسال گوشیمو عوض کردم همشون انقدر با حرص نگاه میکردن منم دیگه شمارشون و سیو نکردم تو این گوشیم شمارشونو ندارم راحت ترم 

هرکه خوداند وخدای دلش که چه دردیست در کجای دلش😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
جاریام با من دشمنی دارن امسال گوشیمو عوض کردم همشون انقدر با حرص نگاه میکردن منم دیگه شمارشون و سیو ...

واقعا خیلی سخته با جاری در افتادن 

حالا خوب باشه یه چیزی ولی اگه از اون بدا باشه کار ادم ساخته اس

تازه جاریم که حامله شد زنگ زد به من گف همه دارن بهم زنگ میزنن تبریک میگن واسه بارداریم بسووووزیییی ه ...

واقعااااا؟

عجب آدمیه !!!

تو جوابشو ندادی؟

میگفتی چرا بسوزم؟؟؟

دختر الکی خودت و سرما ندی مریض شی  جرات داشته باش  اونوقت به یه بهانه برو بیرون&nb ...

یه بار چند سال پیش این کارو کردم یه کاری باهم کردن ب غلط کردن افتادن

2738
جاریام با من دشمنی دارن امسال گوشیمو عوض کردم همشون انقدر با حرص نگاه میکردن منم دیگه شمارشون و سیو ...

خوب کاری کردی. بزار برن گم شن‌. ببین هرجوری که میتونی فقط نشور اون فرشا رو یا نه اگه دیدی مجبوری بری بشوری همون اول که فرشو خیس کردی از حال برو ببرنت بیمارستان. اگرم دکتر جلوی اونام گفت چیزی نیست پاتو بکن تو یه کفش بگو سرگیجه دارم که سرگیجه دارم

واقعااااا؟ عجب آدمیه !!! تو جوابشو ندادی؟ میگفتی چرا بسوزم؟؟؟

نه باور میکنی از شدت ناراحتیم خشکم زد هیچی نگفتم 

بخدا حتی الانم صدای خنده اش تو گوشمه 

بعد دوباره گف تو هم بچه بیار گفتم منم به سن تو برسم میارم هنو زوده واسم 

بعد که به شوهرم گفتم شدیدا ناراحت شد گف غلط کرده به تو همچین حرفی زده خدا بچشو ازش میگیره جوابشو میگیره . اگه برم به برادرم بگم از خونه میندازتش  بیرون ... 

ولی الان وقتی شوهرم جاریمو میبینه انقد باهاش خوبه انقد صمیمیه ک حد نداره 

بخدا به جون مامانم حلالش نمیکنم که اینقدر اذیتم میکنه 

خودشم تو اقدامم و بچه دار نمیشم وقتی بهم اون حرفو زد واقعا داعم تازه شد خیلی دلم شکست

چی کارن؟؟؟؟ تو هم عین خودشون باش  شوهرت الان پشتته نترس

دقیقا منم میخوام مثل خودشون باشم یه خواهرشوهر دارم تهرانه چند وقت پیش بهم گفت تو ک حرف میزنی یه جوری میشم بعد اون هر وقت میاد خونه مادرش من نمیرم یا اگه برم باهاش حرف نمیزنم اخه ماهمدانی هستیم شوهرم تبریزی مثلا خز لهجه ام بدش میاد

خوب کاری کردی. بزار برن گم شن‌. ببین هرجوری که میتونی فقط نشور اون فرشا رو یا نه اگه دیدی مجبوری بری ...

این کارم میتونم بکنم صبحونه نخورم شامم کم بخورم واقعن از حال میرم چون کم خونی شدید دارم ضعف میکنم چشمام سیاهی میره

2706