2737
2734
عنوان

خواهرشوهر کوچکتر

| مشاهده متن کامل بحث + 784 بازدید | 46 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب میگم علت اینکه این رفتارو کرده و بلاک کرده و نیومده چیه

نا معلوم یه روز خوبن یه روزم این مدل میشن البته خوبشون کمه الکی بخاطر اون شب که من گفتم ب خواهرش چرا هرچی خاسته پشت گوشی گفته مگه من چ گفتم

" خدایا دستمو بگیر که فقط خودتو دارم "
پس به خواهرشوهرت بگو.بعدم دیگه محل نده.بهتر بابا نیان ارامش داشته باشی

بگم فک نمیکنه خیلی مهم بین این دو راهی موندم که چی کنم

2728
به خواهر شوهر بزرگت بگو و بگو نگرانشی با این رفتارایی که داره باید نصیحتش کنن 

منم میگم فردا خودش زندگی میکنه اینجور باشه ک هیچ

بگم فک نمیکنه خیلی مهم بین این دو راهی موندم که چی کنم

با یه حالت گله بگو.بگو از بزرگتراش انتظار داری جلوی بی ادبیارو بگیرن نه اینکه بیشتر بهش میدون بدن چون از تو چیزی کم نمیاد.اونان که ضرر میکنن

من همین یه دونه ام!
با یه حالت گله بگو.بگو از بزرگتراش انتظار داری جلوی بی ادبیارو بگیرن نه اینکه بیشتر بهش میدون بدن چو ...

خدایا بهم صبر بده

2738

وای خواهر من 

ول کن این دختره رو 

بذار تو حال خودش بمونه !

حالا مگه در هفته چند بار صورت مبارکشو میبینی !

بلاک کرد ک کرد ... ب درک اسفل السافلین!

تو هم اصلا ب روی خودت نیار 

کمتر برو بیا اونجا 

بذار بسوزه عینت نیس 

حسوده نسبت ب شما 🤦‍♀️محل نذارید بهش اصن.

دوستان میشه واسم اینکه مشکلم حل بشه دعا کنید ی صلواتم بفرسید ممنون میشم🧡💚❤🥺                                                                                                                                                                         🙏   ♡♡♡ 🙏
تو چرا با بچه حرف زدی بابت مهمونی نیومدن پدرشوهرت اینا؟؟ بنظرم خودت زیادی آدم حسابش میکنی

من گوشی پدر شوهرمو گرفتم اخه اون برداشت وگرنه من هیچیم نمیدونمش گفتم بزار نکنش ماجرا تارفی بزنم بیان چ میدونستم اون برمیداره هرچی دهنشه میگه

بگو شوهرت با مادرش صحبت کنه که ما شما رو دعوت کردیم درستش این بود اگر نمیخواستید بیاید خودتون خبر میدادید، بگه مامان به ابجی بگو بی احترامی به زنم بی احترامی به منه،یا معذرت بخواد و تکرار نکنه یا منتظر عواقبش هم باشع

اکر مادر شوهر پدر شوهرت باز ظرف اونو گرفتن قطع ارتباط کنید 

وای خواهر من  ول کن این دختره رو  بذار تو حال خودش بمونه ! حالا مگه در هفته چند بار صور ...

خودمم میگم وگرنه بیشتر فک میکنه چیزیه 

2706